My Style,  streetstyle

Kışlık Skort Kombini

kışlık-skort-kombini-kış-kombini-moda-blogları-blogger-girls-bordo-gömlek-kombini-kış-kombini-kışın-ne-giyilir-gleam-fasjion-blog-kombin-önerisi-neyle-ne-giyilirGünaydın güzellikler. Kış geldi ama skort giyme sevdası bitmedi. Tıpkı mini etekleri kombinlediğimiz gibi skortları da opak çoraplarda kombinlediğimizde Ankara’nın bile soğuklarına karşı koyan bir kombin oluşturmuş oluyoruz.

kışlık-skort-kombini-kış-kombini-moda-blogları-blogger-girls-bordo-gömlek-kombini-kış-kombini-kışın-ne-giyilir-gleam-fasjion-blog-kombin-önerisi-neyle-ne-giyilir-ankaralı-blogger-moda-fashion-blogAslına bakarsanız back to school modasından ilham almış bir kombin bu. Gerçi şu an kombin filan bahane sonbahar yaprakları şahane.

ipekyol-2014-çanta-çanta-kombini-2014-kış-çanta-modası-2014-kombin-önerileri-kışlık-kombin-önerisi-gleam-fashion-blog-ne-giydim-blogları-sokak-stiliKombindeki bu çanta İpekyol marka. Kendisi ile İpekyol mağazasında karşılaşıp göz göze geldik. İlk görüşte aşktı bizimkisi. Hemen kaptım tabi ki kendisini. Şimdi çok mutluyuz kendisi ile.

aksesuar-yüzükler-2014-en-moda-yüzükleri-2014-oje-modası-ne-giydim-ne-sürsem-gleam-fashion-blog-street-style-aksesuarlarıHaftanın sonuna bu kadar yaklaşmış olmaktan oldukça mutluyum. Herkese mutlu günler diliyorum.  Sevgiler G!

gleam-fashion-blog-back-to-school-modası-ne-giydim-what-i-wore-bordo-gömlek-kışın-nasıl-kombinlenir-neyle-ne-giyilir-kış-kombinleri-moda-blogları

ipekyol-2014-çanta-çanta-kombini-2014-kış-çanta-modası-2014-kombin-önerileri-kışlık-kombin-önerisi-gleam-fashion-blog-ne-giydim-blogları-sokak-stili-ankaralı-moda-bloggerları

Ne Giydim

Zarf Etek / Skort: Zara

Bordo Gömlek / Shirt: Koton

Kazak / Sweater: Stradivarius

Yüzükler / Rings: HM

Çanta / Bag: İpekyol

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir