Collaboration,  Genel,  Life Style

Kuruyan ve Çatlayan Ellere İlaç Gibi Bir Maske; Klapp Cosmetics

Son zamanlarda ellerimizi aşırı doz yıkamak ve aşırı doz alkol-dezenfektana maruz bırakmamızdan kaynaklı ellerimiz en kötü zamanlarını yaşıyor. Kuruluk, pullanma, hatta egzama derecesine varacak diğer cilt problemleri. Tüm bunları sebebi ise cildimizin bariyerini çeşitli kimyasallar ile bozmamız.

Çözümü ise aslında bildiğiniz gibi çok da zor değil, ancak biraz dikkat bir de iyi bir bakım ürününden geçiyor. Bu noktada geçenlerde tanıştığım ve deneyip hayran kaldığım bir Alman markası ile tanıştırmak istiyorum sizi; Klapp Cosmetics.

Hızlı ulaşılan ve hızlı tüketilen markalardan farklı olarak güçlü içeriği ve dermatologlar tarafından kullanılması ile biliniyor yani tam bir prestij markası.

Klapp Cosmetics Yaşlanma Karşıtı El Maskesini size tavsiye etmeden önce kendimde denedim. Ürün 1 çift eldivenden oluşuyor. Ambalajından çıkartıp temiz ve kuru elinize geçirip bileklerinizden yapıştırıyorsunuz. 30 dk. beklettikten sonra eldiveni çıkartıp atabilirsiniz. Elinizde kalan fazla ürünü elinizi ovuşturarak iyice cildinize yedirebilirsiniz.

Klapp Cosmetics Yaşlanma Karşıtı El Maskesi, tüm cilt tipleri için uygundur. İçeriği ise en muhteşem olan kısmı, Anti-aging + yoğun nemlendirici içeriyor. Anti- aging özelliği sayesinde elde oluşmaya başlayan ince çizgi ve kırışıklıkları dolduruyor. İçeriğindeki susam yağı sayesinde Tırnaklardaki kalsiyum ve vitamin eksikliğini telefi ediyor. 3 farklı hyaluronic acid (düşük molekül- yüksek molekül ve lipozomal kapsül) ile cildin nem depolarına kadar inerek buraları doldurmayı sağlar ve içerdiği Kolajen ile cildin su tutma kapasitesini arttırıyor.

Üstelik şu an %60 indirimle ulaşabilirsiniz.

Daha fazla detay incelemek ve satın almak isterseniz Klapp Cosmetics linkini bırakıyorum buraya; https://go.clicktr.com/SH14

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir