Genel,  Life Style

Kylie Jenner Dünyanın En Genç Milyarderi

Kardashian/Jenner ailesinin en küçük üyesi olan Kylie Jenner Dünyanın En Genç Milyarderi ünvanına sahip oldu çok yakın bir zamanda. Kylie Jenner henüz 21 yaşında. 2013 yılında kendi kozmetik markasını kurdu bildiğiniz üzere. Kim Kardashian’ın da bir kozmetik firması olmasına rağmen küçük kadre Kylie yıllarım Kim Kardashian’ınını solladı ve kozmetik markası çok daha büyük bir üne ulaştı.

Doğruyu söylemek gerekirse far ve rujunu kullanmış birisi olarak ürünler gerçekten çok kaliteli. Renkleri oldukça vizyoner ve hemen hemen her cilt tipi ve ten rengine uygun bir ürünü mevcut. Üstelik ürünleri ulaşılabilir fiyatlarda. Tamam, kabul ediyorum son dönemlerde doların hızlı artışı ile bizim ülkemizde pek alınacak gibi olmasa da iyi bir kozmetik ürüne yatırım yapmak isteyen çılgınlar için yine de alınabilir durumda ürünler.

Neyse sonuçta ürünleri ne kadar kaliteli ve güzel olsa da Kylie’yi milyarder yapan tek şey ürünlerin kalitesi değil elbette. Bildiğiniz gibi Kardashian/jenner ailesindenseniz ya da diğer bir değişle anneniz Kris Jenner ise zaten popüler olmamak gibi bir seçeneğiniz yok. Kylie’de bunun  ekmeğini güzel yiyen kardeşlerden bir tanesi ancak özellikle son 5 yılda yaptırdığı estetikler, geçirdiği fiziksel evrim, sexi giyim kuşam ve tarzı ile son derece göz önündeydi. Kozmetik ticareti yerine kirli yemek peçetelerimi satıyorum deseydi yine bu ünvana yaklaşacağından hiç şüphe yoktu. 😀

Bunu Kylie Jenner’ı küçümsemek için söylemiyorum, püpüler hayatın getirdiği kazançlar bunlar. Söylemek istediğim şey en azından size bu yazıda Kylie’nin ne iş yaptığını anlatabildim. Kardeş popülasyonundan bazılarının herhangi bir işi bile yok. Annelerinin yapımcılığını üstlendiği KUWTK realty şovu hariç. Milyar yıldır devam eden bu şovun arkasına sığınarak iş güç sahibi olduklarını iddia ediyorlar.

Sizin favori Kardashian/Jenner kardeşiniz hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir