My Style,  streetstyle

Lady İn Black

zara-eldiven-zara-gloves-tartan-style-kaz-ayağı-desenli-eldivenler-en-moda-eldiven-pembe-ruj-sokak-stili-kombin-önerilerisi-haftasonu-ne-giysem-diyah-elbise-kombinleri-zara-elbiseYeni yılın ikinci gününden herkese merhaba! Umarım harika bir yılbaşı geçirmişsinizdir ve bu sene sizin seneniz olur. Bugün siyahlar içerisinde kalmış bir kombin yayınlıyorum. Zaten bu kombinin yıldızı kesinlikle Zara eldivenler. Bu vesileyle Zara’nın bugün indirime girdiğini de belirteyim. 2014 Zara indirimi başladı.

gleam-fashion-blog-street-style-sokak-modası-ankaralı-moda-bloggerı-siyah-elbise-kombini-zara-eldiven-zara-kazayağı-eldiven-kışlık-eldiven-modelleri-en-moda-eldivenler-kışlık-eldiven-fashion-blogger-turkeyBu harika Zara eldivenler sevgilimin doğum günü hediyelerinden biriydi ve ben gerçekten çok beğeniyorum. Zaten kışın en çok kullandığım aksesuar eldivenler diyebiliriz. Leopar desenlisi, taşlısı, pembesi her çeşidi mevcut olmasına rağmen elimden çıkaramadıklarım bu kazayağı desenli olanlar.

en-moda-kolyeler-kolye-modası-büyük-kolyeler-kombin-önerileri-zımbalı-kolye-çivili-kolye-gleam-fashion-blog-blogger-styleEh Zara’dan bu kadar çok bahsetmişken ve indirim de başlamışken gidip her şey kapılmadan önce bir göz gezdirmek lazım. Ancak hafta sonuna kadar hiç vaktim olmayacak maalesef.

siyah-elbise-kombini-moda-bloggerları-kombinleri-sokak-stili-sokak-modası-zet-fashion-zara-elbise-zara-eldiven-gloves-türk-moda-blogları-moda-blogu-lady-in-blackLady in Black benim 2014’te ki ilk kombinim. Umarım bu sene iş hayatım için, hem özel hayatım için hem de bloğum için muhteşem bir yıl olur.

gleam-fashion-blog-style-blog-ootd-look-of-the-day-ünlü-moda-bloggerları-fashion-blogger-türk-moda-blogları-kombin-önerileri-zara-siyah-elbise-kentpark-en-moda-bu-kombinHerkese Sevgiler!

ankara-kent-park-yılbaşı-süsüleri-yılbaşı-dekorasyonu-avm

lady-in-black-siyah-elbise-kombini-haftasonu-kombini-büyük-taşlı-kolye-kombini-uzun-çizme-modelleri-uzun-çizme-kombinleri-gleam-fashion-blog-blogger-style

Ne Giydim

Elbise / Dress: Zara

Eldiven / Gloves: Zara

Çanta / Bag: Koton

 

 

 

 

 

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir