My Style,  streetstyle

Listen To Your Soul

kurban-bayramı-kombin-önerileri-beyaz-pantolon-kombinleri-fashion-blogger-style-blogger-en-iyi-moda-en-moda-blog-bloggerRuhunuzu Dinleyin! O size her şeyi açıklayacaktır.

bayramda-ne-giysem-bayram-kombinleri-bayramda-ne-giydim-bayramda-ne-giyilir-bayramlık-kombinler-moda-blogları-gleam-fashion-blogFark ettim ki bir süredir yaptığım kombinlerin renkleri pembe –beyaz veya mavi beyaz! Bu günde mavi peplum bluz ve beyaz pantolon kombinim ile karşınızdayım. Peki, ağırlıklı olarak mavi, pembe ve beyaz renklere yönelmemin sebebi bu renkleri çok seviyor olmam mı?

gleam-fashiın-blog-bayram-kombinleri-bayramda-ne-giydim-bayramda-ne-giyilir-bayramlık-kombinler-moda-blogları-türk-moda-blogları-kurban-bayramıBüyük bir ihtimalle evet! Pembe her kızın favori rengidir genellikle. Pembe renkli elbiselerin içinde kendimizi olduğumuzdan daha neşeli, daha canlı, daha çocuksu ve güzel hissederiz. Her ne kadar mavi erkek rengidir gibi yanlış bir kanaat oluşsa da aynı hisler mavinin en tatlı ve açık tonlarını giydiğimizde de ortaya çıkar. Bu nedenledir ki pembe ve mavi renkleri bu aralar çokça kullanıyorum.

beyaz-pantolon-zara-peplum-üst-bluz-bayram-kombinleri-bayramda-ne-giydim-bayramda-ne-giyilir-bayramlık-kombinler-moda-bloglarıAncak şunu söyleyebilirim ki tek sebebi bu renklerin bana hissettirdiği duygular değil! Millet üçüncü tatilinden dönmek üzereyken benim hala tatile gidememiş olmam mesela maviye olan özlemimi fazlasıyla arttırıyor. İş hayatının özellikle yaz aylarında hiç çekilmeyen sıkıcı giyim tarzı ise pembeye olan özlemimi arttırıyor mesela! Ve yorgunluk… Biraz ara verip huzura kavuşmaya ihtiyacım var ve bu da kesinlikle sıkça beyaz renk giyme isteği uyandırıyor bende.

küpe-modelleri-küpe-aksesuar-mavi-büyük-taşlı-küpeler-blogger-aksesuarlarıİşte bu yüzdendir ki attığınız her adımın nedenini önce ruhunuzun derinliklerinde arayın. Neden o renk, neden o mekân, neden o kişi?

beyaz-pantolon-zara-peplum-üst-bluz-bayram-kombinleri-bayramda-ne-giydim-bayramda-ne-giyilir-bayramlık-kombinler-moda-blogları-gleam-fashion-blogHerkese mutlu bayramlar diliyorum.

new-styling-post-fashion-blogger-turkey-ankara-what-i-wore-ootd-look-of-the-day

turuncu-bileklik-bileklik-modelleri-gleam-fashion-blog-blogger-life-style-blogger-en-moda

gleam-fashiın-blog-bayram-kombinleri-bayramda-ne-giydim-bayramda-ne-giyilir-bayramlık-kombinler-moda-blogları-türk-moda-bloglarıNe Giydim

Pantolon / Pants: H&M

Bluz / Bluse: Zara

Çanta / Bag: Stradivarius

Ayakabı / Shoes: Koton

Küpeler / Earrings: Here (buraya tıklayın)

Bileklik / Bracelet: Axesayra

 

Bir yorum

  • tarzoom'da niçin yoksunuz?

    Stilini çok beğendik. Tarzoom.net ‘de tarzını paylaş. Sen de büyük sürprizlerle stil ikonlarının arasına katıl!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir