Collaboration,  My Style

Makas Ankara ile Magical Night Hazırlıkları

Herkese selam, beni instagram hesabımdan takip edenler bilir ki geçen haftalarda harika bir baloya davetliydim. Ankara’nın en eğlenceli balosu olan ve Mag derginin düzenlediği Magical Night’a yeni projemiz olan 3Girls1City kızları ile birlikte Makas Ankara’da hazırlandık.

İnstagramdan gelen yorumları göz önünde bulundurunca saç ve makyajımın oldukça beğenildiğini düşünüyorum. Bana gelince… Saç modelim ve harika makyajım ile aşk yaşadım desem sanırım yalan olmaz! Öncelikle Makas Ankara’nın profesyonel ekibine kendimi teslim ettim. Geceye orada hazırlanacağım için elbisemi yanımda götürdüm ve ekibe elbisemi gösterdim. Gerisini ise tamamen Makas Ankara’ya bıraktım. Retro bir saç modelinin bana yakışacağını asla düşünmezken, şu an kesinlikle favori saç modelim oldu diyebilirim.  Kesinlikle kalıp gibi durmadı, ayrıca hiçbir toka ile sabitlenmediği halde tüm gece çılgın danslarıma dayanmayı başardı.

Makyajım ise yine Makas Ankara ekibinin ellerinden çıktı. Siyah parıltılı elbisem ile sade bir ten ve göz makyajı tercih ettik amaaaa tabiki kırmızı çekici bir ruj olmazsa olmazzz! Hele ki son zamanlarda kırmızı rujlara olan zaafım fazlaca artmışken harika bir seçim oldu diye düşünüyorum.

Büyük geceye @3girls1city kızları olarak @makasankara da hazırlandık. Hazırlık aşamalarını ve bu geceyi merak edenleri snapchat e alalım Snapchat kullanıcı adım GleamFashion ❤
Büyük geceye @makasankara da hazırlandık. ❤

Bu harika saç ve makyaj kombini için Makas Ankara ekibine teşekkür ediyorum. Ayrıca sosyal medyadan gelen yorumlardan biri hakkında size bir sorum var. Bu saç ve makyaj ile (o şekilde bir planımız olmasa bile)  Dita Von Teese’ e benzediğimi söyleyenler oldu. Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bırakmayı unutmayın.

 

Bir yorum

  • Başak Çelik

    Evet cidden benzemiş :))

    Far ve ruju merak ettim yalnız! Far pırıltılı bir şampanya gibi, çok yakışmış bu makyaja 🙂 Marka ve renk biliyorsan paylaşır mısın? Öperim!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir