Men Style

Men Fashion / Massimo Dutti Gömlek Kombini

kolu-yamalı-erkek-gömlek-kombin-önerisi-erkek-moda-blogları-erkek-moda-bloggerları-men-fashion-men-style-fashion-blog-life-style

Yaşasın haftanın son günü! Ve bugün blogda farklı bir kombin var. Men Fashion yazılarına gelen ilgiden oldukça memnunum ve bunu sizinle de paylaşıyorum biliyorsunuz. Bu nedenle benim canım sevgilim ve modelim Burak’ın Massimo Dutti Gömlek Kombinini bloga taşımak istedim.

Erkek modasını sadece erkekler değil, erkek arkadaşlarına fikir vermek isteyen biz kızlarda takip ediyoruz. Özellikle beğeni alan erkek giyim tarzı ise kesinlikle erkeklere çok yakıştığını düşündüğüm dar kesimli pantolonlar, kaliteli gömlekler daha kısa ve dar ceketlerle bildiğimiz İtalyan Tarzı.

Barneys erkek giyim bölümü başkan yardımcısı Tom Kalenderian’in harika bir sözü var. Kendisi der ki; “Paris bize podyumları veriyor olabilir ama gerçek kıyafetleri İtalya veriyor.” İşte bu söz erkekler için İtalyan giyim tarzının ne kadar sevildiğinin bir göstergesi.

Massimo Dutti-gömlek-kombini-men-fashion-blog-erkek-moda-blogları-gömlek-kombini-Massimo-Dutti-ne-giydi-italyan-giyim-tarzı-italyan-erkek-giyim-erkek-kombin-önerileri-kahve-rengi-erkek-ayakkabı-erkek-kemer-kahve

Son olarak fotoğrafları ben çektim. Eh kendisi kadar becerikli olamayabilirim bu konuda idare edeceksiniz. Erkek giyim kombinleri devam edecek. Herkese mus mutlu bir hafta diliyorum. Sevgiler G!

 

Ne Giydi?

Pantolon / Pants: Zara

Gömlek / Shirt: Massimo Dutti

Ayakkabı / Shoes: H&M

Kemer / Belt: Koton 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir