Life Style

Merhaba Eylül

gleam fashion-türk moda bloggerı-blogger-moda bloggerı-style blogger-fashion style blogger (Large)

Merhaba Eylül, merhaba sonbahar, merhaba yeni bir sezon…

mızı oje-chanel yüzük-taç şeklinde yüzük-dergi-eylül-sayısı-moda-dergileri-gleam fashion (Large)

Bazılarımız için kesinlikle yeni bir yıl eylül ayında başlıyor. Çünkü eylül ayı moda dünyasının en önemli aylarından birinin başlangıcıdır. Çünkü eylül ayı okul sezonun açılmasıdır. Çünkü eylül, tatilden yeni çıktığımız ve dinlenmişliğin ve enerji toplamanın verdiği gazla yeni hayaller kurup yeni hedeflere ulaşma planları yaptığımız aydır.

moda-dergilerinin-eylül-sayıları-vogue-marieclarie (Large)

Eylül ayında yeni sonbahar kış moda sezonun bize sağladığı katkı ise ‘yeni bir ben’ parolasının kadınlarda genelde dış görünüşten beslenmesinden kaynaklıdır. Hayallerimiz belki daha iyi bir iş bulacağım, daha çok ders çalışacağım, daha çok seyahate  çıkacağım şeklinde olabilir ama biz kadınlar önce bunlara uygun kıyafetler alır sonrasında ise hayallerimizi gerçekleştirmek için ikinci adımlara geçeriz.

moda-dergisi-elle-eylül-sayısı-magazine-fashion magazine-dergi (Large)

Sadece ben değilim Eylül ayını bu kadar önemli kılan. Bu ay tüm moda dergileri yazın çıkardıkları incecik sayılar için kendilerini affettirmek ister gibi kilolarca ağırlıkta hazırladılar yeni sayılarını. 2 dergi bir arada, 3 dergi, bir arada…

men style (Large)

Hepsini almak tabi ki çok güzel olur ama peki ya taşıması? İşte size bir blogger tavsiyesi; Eylül ayında moda dergisi almaya giderken erkek arkadaşınızla gidin. Kilolarca ağırlığındaki bu dergileri taşırken güçlü kollara ve yardımsever bir yakışıklıya ihtiyacınız olabilir.

gleam fashion-blog-blogger-türk moda blogları-moda bloggerı-moda blogu-fashion blog-style blog (Large)

Birkaç dergi aldıktan sonra Ankara’nın soğuk olmasını da bahane ederek kahve içmeye gittik ama kahve bahane dergilerdeki styling çalışmaları şahane.

vogue-magazine-dergi-moda-eylül-sayısı (Large)

merhaba eylül-eylül dergileri-dergilerin eylül kapakları-magazine-fashion-moda dergidi (Large)

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir