Genel,  streetstyle

Moda İkonu / Blake Lively Stili

Blake Lively Stili
Blake Lively Stili

Her döneme damgasını vurmuş moda ikonları vardır. Coco Chanel, Audrey Hepburn gibi.Ama en az onlar kadar günümüzün moda ikonları da oldukça önemlidir. Günümüz modasına yön veren, hem sokakta hem de kırmızı halıda özenle takip ettiğimiz moda ikonlarının bir haritasını çıkartmak istedim. Böylece ilk yaşayan moda ikonları yazıma Blake Lively ile başlamalıyım diye düşündüm.

Serena Van Der Woodsen
Serena Van Der Woodsen

Blake Lively, nam-ı diğer Serena Van Der Woodsen. Hayranlıkla izlediğimiz Gossip Girl dizisinin şımarık, yaramaz ama bir o kadarda, aslında sürekli iyi insan olmak ve doğru işler yapmak için çaba sarf etmeye çalışan dizinin de başlı başına bir moda ikonu olan kızı. Blake Lively hayatımıza Serena Van Der Woodsen olarak girdi ancak sadece dizideki şıklığı ile değil Blake Lively olarak günlük hayatındaki ve kırmızı halıdaki güzelliği, şıklığı ve harika gülüşü ile de hem moda dünyasının hem de moda severlerin moda ikonu oldu.

Christian Louboutin ‘The Blake’
Christian Louboutin ‘The Blake’

Christian Louboutin onun adınaThe Blake’ isimli ayakkabıyı tasarladı. Davetlerde Karl Lager ile boy gösterdi ve sıkı bir ilişki içine girdi. Marchesa en güzel elbiselerini o kırmızı halıda giysin diye gönderdi. 

Blake Lively Stili-kıyafetleri
Blake Lively Stili-kıyafetleri

Blake Lively uzun bacakları, harika gülüşü ve kendine tam özgüveni ile moda ikonu olmayı bence son derece hak ediyor zaten. Takılarını ve makyajını kesinlikle çok abartmayan, elbiseyi taşımayı bilen ve kendine çok yakıştıran Blake Lively e zaman zaman küçük hatalar yapsa da (aynı elbisede 4 farklı bölgeden dekolte vererek ki buna hiç ihtiyacı yok) kesinlikle günümüzün yaşayan en önemli moda ikonlarından.

Blake Lively
Blake Lively

Blake Lively sadece kırmızı halıda değil aynı zamanda sokak stili ile de gözler önünde olan bir ikonumuz. Bir çok Street Style sayfasında günlük kombinlerini görebilir ve ilham alabilirsiniz.

Blake Lively - Neon Sarı
Blake Lively – Neon Sarı
Blake Lively
Blake Lively
Blake Lively saç stili
Blake Lively saç stili

Yaşayan moda ikonu Blake Lively upuzun sarı saçlarını çok iyi kullanmasını bilen biri. Her zaman hafif dağınık, hiç de özenilmemiş gibi duran ama her daim bakımlı saçlarını en sade elbiselerinde en vurgulayıcı aksesuar olarak kullanmayı çok iyi biliyor modanın güzel sarışını. E tabi o harika gülümsemesini ise hiçbir zaman eksik etmiyor. ( Christian Louboutin ‘Gamze’ isimli bir ayakkabı tasarlamış olsaydı ve Karl Lager benimde belime sarılarak objektiflere poz verseydi bende ömrüm boyunca kahkaha atarak gezebilirdim sanırım)

Blake Lively Saç Stili
Blake Lively Saç Stili

Blake Lively’ın saç stili kesinlikle arama motorlarında en çok aratılan saç stilleri arasında diyebiliriz. Çünkü gerçekten çok çarpıcı ve güzel saç stili ile karşımıza çıkıyor Blake Lively. Her davette kendisi ve elbiseleri kadar saç stili de konuşuyor genç yıldızın.

Blake Lively
Blake Lively
Blake Lively  - Kırmızı halı
Blake Lively – Kırmızı halı
Blake Lively - Serena Van Der Woodsen
Blake Lively – Serena Van Der Woodsen
Blake Lively
Blake Lively
Blake Lively - saç modelleri
Blake Lively – saç modelleri

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir