Collaboration,  Genel

Moda Türkiye 16. Yaşını Kutluyor

MODA TURKIYE - Defileler, Sokak Modası, Tasarımcılar

Türkiyeyi ‘sokak modası’ kavramı ile tanıştıran moda sitesi Moda Türkiye 16. yaşını kutluyor. 16 sene içerisinde sokak modasını Moda Türkiye sayfasından takip edip, şu an 30 bini aşmış olan üye kullanıcılarının eklediği stilleri takip ettik. Kısaca sokak modasını ondan öğrendik.

style_26814_8684798_b

Baştan aşağı moda ve stil kokan Moda Türkiye sitesinde moda haberlerinden, yerli ve yabancı moda haftalarına, ünlü tasarımcıların koleksiyonlarından yılın trendlerine kadar her şeyi bir arada bulabilirsiniz. Biz moda bloggerları olarak kendisinin büyük takipçisiyiz. Sebebini tahmin etmeniz zor değil, moda adına aradığımız her şey orada mevcut.

sokak-modasi-istanbul

Ayrıca, en güzel kısmı ise Bu Gün Ne Giydim başlığı altında günlük stillerini paylaşan üyelerden ilham alabilir, günlük kıyafet seçimlerinizde ne giysem diye düşünürken farklı tarzlar keşfedebilirsiniz. Ki sokak modasının en önemli kısmı da bu değil mi, ilham almak ve üzerine kendinden parçalar koymak. İşte bunu yapabilmek için yeni stilleri keşfedebilir ya da kendi stilinizi Moda Türkiye sayfasına ekleyebilirsiniz.

Eh, sosyal medyada #sokakmodası etiketleri ile paylaşılan fakat aslında #partimodası olan fotoğraflardan sıkıldıysanız sizi moda siteleri arasında buram buram sokak modası kokan Moda Türkiye’ye alalım.

Herkese sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir