Collaboration

Must Have For Spring

hello-april-bahar-baharda-sahip-olması-gerenler-gneş-gözlüğü-saat-çanta-aksesuar-2014-moda-blog-fashion-blogger-işbirliği-blogger-işbirliği-blogger-list

Herkese merhaba kızlar. Bir yandan sabırsızlıkla beklediğimiz diğer yandan korktuğumuz o aylar sonunda geldi. Bahar ayları, havaların ısınması, etraftan çiçek kokuları gelmesi ve insana pozitif bir enerji vermesi nedeni ile sabırsızlıkla beklediğimiz bir mevsimdir. Ancak kalın kıyafetlerin dolaba kaldırılması, ince kıyafetlerin giyilmeye başlanması ile hem kilo verme mevsimi hem de bahar ve yaz aylarına uygun ne giyeceğim, ne takacağım, ne alsam, ne moda derdinin de baş gösterdiği bir mevsimdir. Aklınızdaki sorulara yanıt bulmak amacı ile bahar aylarında mutlaka sahip olmanızı gerektiren ve yazın da rahatça kullanabileceğiniz ürünlerin bir listesini çıkartmış bulunmaktayım. Bu nedenle okumaya devam edin.

Alexander Mcquen gözlük-Alexander-Mcquen-gunes-gozlugu-2014-gözlük-modelleri-en-havalı-güneş-gözlükleri-fashion-blogger-sun-glasses-mizu-com-gözlük-fiyatlarıBahar ve yaz aylarının olmazsa olmazı güneş gözlükleri ile başlıyoruz. Ne yaparsanız yapın ama mutlaka orijinal bir güneş gözlüğü çantanızda bulundurun. Neden mi? Çünkü güneşe maruz kalıp göz çevrenizin erkenden kırışmasını istemezsiniz. Çünkü UV ışınlarının hassas göz çevrenizde lekeler oluşturmasını istemezsiniz. Ayrıca makyajsız evden çıkılan sabahlarda da yanınızda şişmiş gözaltı torbalarını kapatacak güzel bir kurtarıcı olsun istersiniz 🙂 Tüm bu sebeplerden dolayı size kendi favorilerimi sunmak istiyorum.  Bu Alexander Mcquen gözlük benim bir numaralı favorim. Hem yuvarlak yüz hatlarına sahip benim gibi kişilerin hemde oval yüz hattına sahip kişilerin takabileceği bir gözlük. Alexander Mcquen gözlük için buraya tıklayabilirsiniz.

gucci-gözlük-2014-gucci-sun-glasses-gucci-güneş-gözlükleri-baharlık-gözlük-modelleri-hangi-yğze-hangi-gözlük-iyi-olur-en-havalı-güzeş-gözlükleri-güneş-gözlük-fiyatları-mizu-com-en-moda-güneş-gözlükleriBeyaz gözlükleri de her zaman beğenmişimdir. Ünlülerin de gözlerinden düşürmediği bir marka Gucci! İki renkli modellere de ayrıca bayılıyorum. 2014 güneş gözlüğü tercihlerim arasında iki renkli güneş gözlüklerine mutlaka yer vereceğim. Gucci modellerine mutlaka göz atmalısınız diye düşünüyorum.

prada-sport-gözlük-modeli-beyaz-çerçeveli-gözlük-prada-güneş-gözlüğü-2014-bahar-güneş-gözlükleriVe yaz aylarında beyaz olmazsa olmazdır her zaman. Bu nedenle hem her kıyafetinizle rahatça kullanabileceğiniz hem de spor bir model arıyorsanız önerim kesinlikle Prada! Prada güneş gözlüğü tasarımı açısından bence oldukça başarılı. Oldukça şık tasarıma sahip. Eh bende pek taşlı, leoparlı şeylere meraklı değilimdir ancak her zaman söylediğim bir şey var; Söz konusu moda ise asla asla deme! Bu nedenle yarın beni leopar desenli bir gözlük ile görürseniz sakın şaşırmayın 🙂

bawo3185-2-1050-tileSırada çantalar var. Baharın gelmesi ile o kocaman, ağır ve içi gereksiz birçok şeyle dolu olan çantalarınızdan kurtulun ki sebebini bilmediğiniz ve sürekli şikayet ettiğiniz sırt ağrılarınızdan kurtulun. Elinize baharı anımsatan renklerde ufak bir çanta alın ve içerisinde bir miktar para ve cep telefonunuzu koyun. Belki bir de ruj atmak gerekebilir 🙂 Yormayın kendinizi ve rahat olun;) İşte burada da benim seçimim olan çantalara sırasıyla şuradan şuradan ve şuradan ulaşabilirsiniz.

saat-tlj296-tileBaharda sahip olunması gereken bir diğer önemli ayrıntı ise kesinlikle bahar ile özdeşleşen renklere sahip kol saatleri. Bu mevsimde alacağınız en güzel saatler bence pastel renkte olanlar. Baharı her dakika hissedebilin diye 🙂 Liu.Jo saatleri incelemek için burayı tıklayabilirsiniz.

bcbgenaration-fiyonklu-bayan-sandalet-bcbggeneration-nude-topuklu-ayakkabı-2014-model-baharlık-ayakkabılar-bahar-kombinleri-en-moda-ayakkabıları-2014Baharda sahip olunması gerekenler listemin son sırasında da BCBG Generation ayakkabılar var. Şu fiyonklu sandalete sanırım aşık oldum. Eh aylarca çizmelerin içerisinde sıkışıp kalmış ayaklarımızı artık özgür kılmak lazım değil mi:) BCBG Generation sandelete baharda yatırım yapılabilir ve yazın bol bol tadı çıkartılabilir. Ama tercihiniz bir topuklu ayakkabı olacak ise nude rengini kesinlikle öneriyorum. Hem bahara çok yakışacak bir renk hem de bahar ve yaz aylarında her renk ve tarzdaki kombinlerinizle rahatça kullanabilirsiniz. BCBG Generation topuklu ayakkabıya şuradan ulaşabilirsiniz. Siz de kendi Wishlistinizi çıkartabilirsiniz. Şuradan da takı için ilham alabilirsiniz. Sevgiyle kalın 🙂

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir