Genel,  My Style,  streetstyle

Ne Giydim? / Çizgili Maxi Etek Kombini

Çİzgili Maxi Etek
Çİzgili Maxi Etek

Yazın en moda desenlerinden olan çizgili (striped) etek kombinim ile başlıyor bugünkü ‘Ne Giydim?’ postu.

H&M Gömlek
H&M Gömlek

Yazın ana teması olan denizin zihnimizde uyandırdığı denizci temalarından ilham alınarak hazırlanan lacivert beyaz kombinler neredeyse her sezon karşımıza çıkıyor. Tabi denizci temalı akımın en sevilen parçası çizgili etek, denizci temalı aksesuarlar.

Çizgili Etek Kombini
Çizgili Etek Kombini

Ankara’da deniz olmayışından bol bol yakınıyorum malumunuz. Bu acıyı dindirmek amaçlı Pazar günlerini yeşil ve sulak yerlerde değerlendirmeye çalışıyorum. E biraz su göreceğim için kombinim de ona uygun olsun diye düşündüm ve mavi gömlek ve mavi beyaz çizgili maxi eteğimden yana seçimimi yaptım. Tabi ki aksesuarlarımda ‘denizci’ temasına uygun olan ve çok sevdiğim bu çapa bileklik oldu.

anchor bracelet
anchor bracelet

 

Şeffaf Çanta Kombini
Şeffaf Çanta Kombini

Koton’un bu sezon için tasarladığı şeffaf çantaları eminim görmüşsünüzdür. Biri çanta şeklinde diğeri clutch şeklinde. Bende bu sezon hem çantada hem de ayakkabılarda trend olan bu modaya uyum sağlayarak Koton’dan aldığım bu şeffaf çanta ile kombinimi tamamladım. Bence bu şeffaf çantalar çok eğlenceli ve çok kullanışlı.

Çizgili Maxi Etek
Çizgili Maxi Etek

Çizgili maxi eteğimin altına giydiğim bu babatler Bambi’den. Şirin mi şirin fareli babetlerimi seviyorum. Sözü edilmişken babet çeşitlerini ve babet modasını takip etmek için buradaki yazımı okuyabilirsiniz.

gleamfashion-ne giydim-çizgili maxi etek-çizgili etek modelleri-mavi gömlek-şeffaf çanta

 

Bu arada çizgili maxi etek kombinimi nerede yaptım diye soracak olursanız (gerçi resimlerden bilenler bilir ama) Eryaman Göksu Park. Dondurmamızı yedik, limonatamızı içtik ve şampiyonluk maçımızı izlemek için oradan ayrıldık.

Zara Men
Zara Men

E biliyorsunuz ki artık bir süredir sizinle Men Style görselleri de paylaşıyorum. Burak Ne giymiş?

Gömlek / Shirt: Zara           Pantolon / Pants: Fabrika                 Ayakkabı / Shoes: Zara

Men Style
Men Style
Street Style
Street Style

Çizgili Maxi Etek / Skirt : Dıshy         Mavi Gömlek / Shirt: H&M                 Gözlük / Sunglasses : H&M                                            Babet/ Flat: Bambi                    Şeffaf Çanta/ Bag: Koton 

 

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir