My Style,  streetstyle

Ne Giydim / HM Military Trençkot

gleam fashion blog-kışlık-kombinler-kış-kombin-önerisi-trençkot-modelleri-ne-giydim-moda-blogları-trenç-kot-kombinleriGüneşli bir Pazartesinden herkese merhaba! Trençkot sezonu çoktan açıldı. HM den aldığım bu trençkotu güneşli bir Anakara sabahında giymek istedim.

love-yüzük-rayban-güneş-gözlüğü-gleam-fashion-blog-pembe-ruj-net-moda-en-moda-trenç-kotlar-ünlü-bloggerlar-türk-moda-blogları-fashion-bloggerBugün benim gibi çalışan arkadaşlarla ilgili önemli bir durum var ki o da 29 Ekim dolayısı ile yarım gün tatil olması. Yani klasik pazartesi sendromumuzu %50 daha az yaşayacağımız bir gün olarak değerlendiriyorum bunu. Ah bir de sabah erken kalkmalar olmasa tadından yenmeyecek.

gleam-fashion-blog-türk-moda-blogları-turkish-fashion-blog-fashion-blogger-street-style-blogger-style-what-i-wore-ne-giydim-trençkot-hmYeni sezon military tarzı trençkotumla giydiğim çizmeleri görünce sakın şaşırmayın hava güneşli dediysek sıcak zannedilmesin sakın. Gayet soğuk.

celine-bag-celine-çanta-rayban-gözlük-kışın-gözlük-takılırmı-trençkot-nasıl-giyilir-kombin-önerisi-trençkot-kombinleri-trenç-coat-outfit-blogger-outfit

Herkese sendromsuz bir pazartesi diliyorum. Sevgiler.

gleam fashion blog, military tarzı trençkot-ne-giydim-trençkot-blog-kombin-önerisi-siyah-askeri-yeşil-trenökot

love-yüzük-rayban-güneş-gözlüğü-gleam-fashion-blog-pembe-ruj-net-moda-en-moda-trenç-kotlar-ünlü-bloggerlar-türk-moda-blogları-fashion-blogger-trençkot-modelleriNe Giydim?

Trençkot /Trench Coat : HM

Çizme / Boot: İnci

Gözlük / Sunglasses: RayBan

Çanta / Bag: Celine

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir