Genel,  My Style,  streetstyle

Ne Giydim / İpekyol Etek Zara T-Shirt

İpekyol Etek Kombini
İpekyol Etek Kombini

Kahve tonlarındaki İpekyol eteğim, beyaz Zara tshirtüm, turkuaz batik çantam ve turkuaz babetlerim ile yeni bir ‘ne giydim’ postu yayına hazır.

Zara T-shirs
Zara T-shirs

Çalışma hayatına başladığım günden beri İpekyol markası radarlarım dahiline fazlasıyla girmeye başladı.  Her çıkan koleksiyonuna hayranlıkla bakıyorum. Ayrıca kataloglarında çok başarılı kombinlemeler yaptıklarını söylemeliyim. Bu kombinde giydiğim etek de İpekyol marka favori eteklerimden. Bu kombini çok da klasik bir havaya sokmadan nasıl değerlendiririm diye düşünürken Zara’dan bu sezonun başında aldığım beyaz Tshirtüm bana tatlı tatlı gülümsemeye başladı ve bu kombin ortaya çıktı.

Street Style
Street Style

Olaya biraz hareket katmak için aksesuarları turkuaz renkte seçtim. Kolyem, bileziklerim ve çantam sanırım bu sade kombini biraz neşelendirdiler. E ne de olsa artık havalar cıvıl cıvıl. Soft, pastel renkler kadar canlı renklere de bol bol yer vereceğimiz zamanlar geldi.

Turkuaz Aksesuar
Turkuaz Aksesuar
Fashion Look
Fashion Look

Bu arada sen yine nerdesin derseniz eğer, ben yine Seymenler parkındayım. Kesinlikle favori mekanımız oldu diyebilirim. Çünkü ağaçlarını, çimenlerini ve sakinliğini çok seviyorum. Ankara’da deniz olmayınca bulduğumuz çimenlik ve havuzlar bize küçük bir cennet gibi gelmeye başladı. Şu yazdığım satırlardan anladığım kadarı ile benim tatilim gelmiş. Çünkü bu post ne giydim postundan ben tatile çıkmak istiyorum postuna doğru yol alıyor. Şimdiden herkese mutlu pazarlar.

bugün ne giysem-bu kombin-moda blogları-style blog-turkuaz babet kombini-street style -blogger

Men Style
Men Style

Tshirt: Fred Perry  Pantolon:  Jan Paulsen

ipekyol etek-zara tshirt-2013 street style-blogger-fashion-ne giydim

Seymenler Parkı
Seymenler Parkı

Ben Ne Giydim? Etek: İpekyol        Tshirt: Zara      Babet: Bambi      Clutch Çanta: Batik      KolyeChiccy (Trendyol)

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir