My Style,  streetstyle

Ne Giydim / ‘İs The One’ Mesajlı T-Shirt

mesajlı tshirt-twist ceket-kombin önerisi-siyah kombin önerisi-siyah tshirt-moda bloggerı-stil bloggerı-gleamfashion-ne giydim-sihay bluz kombiniOfis çıkışı yorgunluktan ölüyor olmam Ne Giydim postu için fotoğraf çekmeme engel mi? Bence değil Bu yüzden ‘İs The One’ mesajlı t-shirtümle yaptığım siyah t-shirt siyah etek kombinim ve Ne giydim postu tam burada.

mesajlı t-shirt-zara kalem etek-siyah kombin-siyah etek kombini-gleamfashion-inci çizme-rugan çizme-ne giydimgleam fashionAnkara’da son bir haftadır havaların ne yapacağını anlayamam ne nasıl bir kombin yapacağım sorusunu da muallakta bıraksa da sabahın soğuk öğlenin hafif yağmurlu akşamın ise ılık geçtiği bir iş gününde siyah Zara eteğim, ‘İs The One’ mesajlı t-shirtüm, İnci rugan çizmelerim ile bir kombin yaptım. Tabi ki her ihtimali göz önüne alarak da üzerime Twist ceketimi almayı ihmal etmedim.

ne giydim- moda blog-moda bloggerı-street style-sokak modası-gleam fashion- fashion blogger-stil blogları-stil postu-kombin önerisiBu aralar takıntım mesajlı t-shirtler. Spor parçalarla da klasik parçalarla da bu mesajlı t-shirtleri rahatça kullanabiliyorsunuz. Kesinlikle kıyafetlere ayrı bir hava katıyor. Bu nedenle mesajlı t-shirt kombini yapmak hem son derece kolay hem de eğlenceli diye düşünüyorum. Ve tabi ki yaz ayları için bu daha başlangıç. Mesajlı t-shirtleri Zara’dan H&M’e Mango’dan herhangi bir pasaja her yerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Benim ‘İs The One’ yazılı t-shirtüm Tunalı’da ki bir pasajdan.

ne giydim-mesajlı tshirt-siyah tshirt-streetstyle-moda bloggerı-stil postu-zara siyah etek-gleamfashion-çizme kombinleri-rugan çizmeMarkasız kıyafetleri markalı kıyafetlerle kombinlemek hoşuma gidiyor. Böylece ciddi bir marka takıntım olmadan (belki birazcık vardır) sevdiğim her şeyi alabiliyor ve bunları dolabımda bekletmeden kullanabiliyorum. Havaların bir an önce düzelmesini temenni ediyorum ki daha renkli postlarla burada olayım. Mutlu haftalar.

twist ceket-moda-blog-moda blogları-ne giydim-love-style-street style-sokak modası-gleam fashionFotoğraflarımı erkek arkadaşım Burak çekiyor o nedenle bu görüntülerin olması fazlasıyla doğal 🙂 O gün çekimimiz oldukça eğlenceliydi.

 

ne giydim-kombin önerisi-siyah etek kombini-siyah tshirt kombini-moda bloggerı-moda blogları

 

Ne Giydim?

T-Shirt: Tunalı’dan

Etek: Zara

Rugan Çizme: İnci

Ceket: Twist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir