Genel,  My Style,  streetstyle

Ne Giydim / Kına Gecesi

gleam fashion-kına gecesi-kına gecesinde ne giydim-kına gecesinde ne giyilir-twist elbise-kına gecesi için gelin tacı-narçiçeği elbise-davet elbisesi-moda blogu-moda bloggerı-ankaralı-moda-bloggerı-fashion-bloggerKına gecelerinin olmazsa olmazı haline geldi gelin taçları. Sanırım bunu popüler yapanda Aşk-ı Memnu dizi.

twist sırt dekolteli elbise-kına gecesinde ne giydim-twist elbise-kına gecesi elbisesi-kınada ne giyilir-nar çiçeği renginde elbise-moda blogu-fashion blog-blogger stili-kombin blogları-moda-fashion-blog-ne giydimÜzerimde ki elbise Twist marka. İlkbahar/yaz sezonundan alınmış ancak giyilmesi sonbahara nasip olmuş bir parça kendisi. Rengi, sırt dekoltesi ve modeli tam benlik. Zaten düğünlerde, nişanlarda ve kınalarda öyle upuzun gelinlik gibi kıyafetler giymeyi pek sevmiyorum. Upuzun bir düğün elbisesi giymem için gerçekten o elbiseye aşık olmam gerecek ki henüz öyle bir aşka rastlamadım.

kına gecesi kombini-kına gecesinde ne giydim-kına gecesinde ne giyilir-elbise kombinleri-sırt dekolteli elbise-ne giydim-sırt dekoltesi-moda blogları-fashion blog-moda bloggerı-kombinleri-kombin bloglarıNe Giydim

Elbise / Dress: Twist

Ayakkabı / Shoes: Zara

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir