Genel,  My Style,  streetstyle

Ne Giydim / Maxi Yırtmaçlı Etek

uzun-yırtmaçlı-etek-maxi-etek-beyaz-gömlek-zara-topuklu-ayakkabı-mango-çanta-damla-gözlük-aynalı-gözlük-kombin-önerisi-moda blogu-moda blogger-ne giydimHepinize mutlu bir hafta sonu diliyorum. Günün kombininde maxi yırtmaçlı etek var.

mango çanta-mavi-uzun-etek-beyaz gömlek-en moda kombin-yazlık kombin-moda blogları-en moda-pembe ruj-bu kombin-gleam-fashionUzun yırtmaçlı etekler bu yaz her yerde bolca var, ister tül şeklinde olanı ister dantel isterseniz kumaş-penye. Bende bu uzun mavi eteğimle beyaz gömleğimi kombinleyip her yazın vazgeçilmez stili olan ‘nautical style’ tarzını yakalamaya çalıştım.

ne giydim-yazlık kombin önerisi-ne giysem-style blog-moda blogları-stil blogları-life style blog-moda bloggerı-en iyi moda blogları-gleam fashion-pembe rujMavi-beyaz renkler bir arada oldukça güzel görünüyor. Kesinlikle denizi ve gökyüzünü hatırlattığı içinde denizi en çok özlediğimiz ve ona ihtiyaç duyduğumuz anlarda daha sık tercih ediliyor.

uzun-yırtmaçlı-etek-maxi-etek-beyaz-gömlek-zara-topuklu-ayakkabı-mango-çanta-damla-gözlük-aynalı-gözlük-kombin-önerisi-moda blogu-style blogMaxi yırtmaçlı eteğim, beyaz gömleğim ve zara ayakkabılarımla ile yaptığım bu look umarım bu hafta sonu için size ilham verir.

beyaz gömlek-aztek desenli gömlek-nazarboncuklu kolye-moda -blog-style-fashion-blogger-kombin önerisi-gleamfashion-moda bloggerıHepinize muhteşem, harika bir hafta sonu diliyorum.

kombin önerisi-mavi uzun etek-beyaz gömlek-kombin önerisi-damla gözlük-ayna  gözlük-moda blogu-bloggerstyle-ne giydim-maxi etek-fashion style-

uzun-yırtmaçlı-etek-maxi-etek-beyaz-gömlek-zara-topuklu-ayakkabı-mango-çanta-damla-gözlük-aynalı-gözlük-kombin-önerisi-moda blogu-style blog-nazar boncuklu

uzun-yırtmaçlı-etek-maxi-etek-beyaz-gömlek-zara-topuklu-ayakkabı-mango-çanta-damla-gözlük-aynalı-gözlük-kombin-önerisi-moda blogu-gleamfashion-ne giydim

 

Ne giydim

Etek – Gömlek / (Skirt-Shirt): Addax

Ayakkabı / Shoes : Zara

Çanta / Bag: Mango

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir