Genel,  My Style,  streetstyle

Ne Giydim / Ofiste Ne Giydim

gleamfashion-style-fashion-blogger-style-blogger-gleam fashion-aynalı gözlük-damla-gözlük-life-style-moda-blogger-moda-blog-kişisel-moda-blogu

İşte size özet bir iş günü sonu ve ofiste ne giydim sorusunun cevabı olan kombinim. Tabiki umarım siz daha az yorgun ve birazcık makyajlı olursunuz.

ankara-tepe-prime-çayyolu-iş merkezi-life style-mickey's-tepeprimeİş çıkışı yemek yemek için Tepe Prime da Mickey’s e gittik. Çeşit çok ve çıtır tavukları harika. Aslında böyle bir yorgunlukla gitmek istediğim tek yer yatağım olsa da iş çıkışı biraz sosyalleşmek iyidir.

iş kıyafeti-office style-ofis stili-işeyerinde ne giyilir-park bravo elbise-siyah elbise-iş görüşmesinde-ne-giyilir-ofiste-ne-giyilir-bussiness styleOfiste ne giydim sorusuna gelecek olursak. Üzerimdeki elbise Park Bravo. Her ne kadar bu elbise ile siyah topuklu ayakkabıların daha güzel olacağını bilsem de günün sonunda bir çift babet mutluluk kaynağınız ve güne devam edebilme aracınız olabiliyor.

buzlu çay-yaz içecekleri-limonlu buzlı çay-kırmızı meyveli-buzlu çay-kentpark-mickey's-tepe prime-life-style

ofiste-ne-giyilir-iş-yerinde-ne-giyilir-ofiste-ne-giydim-ofis-style-ofis stili-işyerinde-ne-giydim-siyah-elbise-park-bravo-elbise-moda-blog-blogger-style-ne-giydim

Ne Giydim

Elbise / dress: Park Bravo

Babet / Flat: Stradivarius

Çanta / Bag: Celine

Gözlük / sunglasses: H&M

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir