Genel,  My Style,  streetstyle

Ne Giydim / Omuzu Açık Bordo Gömlek Kombini

Omuzu Açık Bordo Gömlek Kombini
Omuzu Açık Bordo Gömlek Kombini

Son zamanların trendi omzu açık yakası zımbalı gömlek kombinim baharın yurdumuza yeni uğradığı zamanlardan kalma. Kot pantolonun üzerinde kombinlediğim omuzu açık bordo gömleğim ile ne giydim postu okumak için hazır.

koton kot pantolon-koton yakası zımbalı gömlek-omzu açık gömlek-son moda gömlek-twist çanta

 

Bahar kendini yeni yeni gösterirken ve ağaçların açmaya başlamış çiçekleri de buna şahitlik ederken taze bahar havasını içimize çekmek için dışarıdaydık, omuzları açık yakası zımbalı Koton gömleğim ve Koton kot pantolonum ile. Yanımıza birde Twist kol çantamızı aldık.

Eğer neredeyse tüm gün ofiste iseniz hafta sonları yapılacak en güzel aktivite temiz hava, bol güneş eşliğinde açık hava aktiviteleridir. Ah birde deniz olsa…

bordo gömlek
bordo gömlek

Tabi açık hava aktiviteleri rahat kıyafetler giymeyi gerektirir. Bu nedenledir ki böyle zamanların kurtarıcısı olan kot pantolonlar her daim gözdemizdir. Üzerine birde şöyle rahat ve güzel bir gömlek giydiniz mi hem şık hem de rahat olmayı başarabilirisiniz.

ankara-seymenler parkı-blog-blogger-style-moda blogu

 

Son zamanların gömlek modası iyice bizi tatmin eder halde diyebiliriz. Omuzu açık gömlekler, yakası zımbalı gömlekler, her renk, kesim ve desende olan çeşitleri hemen hemen her mağazada bulabilirsiniz. E o zaman geriye bu güzel gömleklerle rahat, şık ya da feminem kombinler yapmak kalıyor.

ne giydim-kombin önerisi-nasıl kombinlenir-twist çanta-kot pantolon kombini-gömlek modeli

 

life style-numnum-ankara-filistin caddesi-buzlu çay

 

bordo gömlek
bordo gömlek

babet kombini-gömlek kombini-gömlek nasıl giyilir-gleamfashion-moda bloggerı-style-bordo gömlek

Gömlek / Shirt:  Koton    Kot Pantolon / Jeans: Koton Çanta / Bag: Twist    Metal Bileklik / Bracelet: Mango    Gözlük /Sunglasses: Chanel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir