My Style,  streetstyle

Ne Giydim / Sweat Elbise

sweat-elbise-kombin-gleam-fashion-blog-blogger-girl-ne-giydim-bu-kombin-ankaralı-moda-blogger-swet-elbise-modası-en-moda-moda-blogları-gri-sweat-kombinleri-sweatshirt-kombin

Merhaba blog severler! Günün kombini son zamanların oldukça popüler parçası olan sweat elbise. Ancak sweat elbise mi yoksa tunik mi orasını pek anlayamadım çünkü boyu benim için oldukça kısa. Bu nedenle siyah şort ile kombinlemek istedim.

sweat kombinleri-sweat-elbise-kombinleri-en-moda-sweat-arkası-yazılı-sweatler-gleam-fasion-blog-moda-bloggerSwet elbiseler son zamanlarda oldukça popüler, bunun en önemli nedeni sanırım bu kış grunge etkisinde fazlaca kalacak olmamız. Gerçi benim hiç şikayetim yok. Kırk yılın başı bizi sıcak tutacak şeyler moda olmuş sesimi çıkartır mıyım hiç.  Aksine çok mutlu ediyor beni. Sizde sweat elbiseler ile bolca kombin yapabilirsiniz.

sweat-elbise-kombin-gleam-fashion-blog-blogger-girl-ne-giydim-bu-kombin-ankaralı-moda-blogger-swet-elbise-modası-en-moda-moda-blogları-gri-sweat-kombinleri-sweatshirt-kombin-biker-bot-kombinankara-armadaSweat elbise özellikle hafta sonu tam bir kurtarıcı olabilir ancak biliyorsunuz ki bu kış swetler çok moda olduğu için kalem eteklerin üzerine giyip işe de gidebilirsiniz. Ki ben ofise bu aralar sıkça sweatshirt ile gitmeye başladım.

sweat-elbise-modası-blogger-kombinleri-look-of-the-day-ootd-what-i-wore-kim-ne-giymiş-moda-bloggerları-kombin-önerileri-gleam-fashion-blog-style-blog-turkish-style-blog-ankaralı-moda-blogger-elbise-kombinleriDediğim gibi boyu kısa olduğu için siyah şort ile kombinlemek gayet hoş oldu bu sweat elbiseyi. Kolundaki zımba detayları ve rengi ile sert bir görüntü oluşturduğu için biker bot ile kombinlemek istedim. Üzerime de deri ceket almıştım ancak arabada unutmuşum.

takip-edilesi-bloglar-moda-bloggerları-fashion-blog-style-gleam-fashion-blog-kim-ne-giymiş-sweat-elbise-kombini-sweat-elbise-nasıl-giyilirH&M marka bu çantamı çok seviyorum. Tıpkı bir kurtarıcı gibi hemen hemen her şeyle kombinleyebiliyorum. Çantanın zincirlerini bu kombine çok yakıştırdığım için kullandım. Umarım beğenmişsinizdir. Herkese sevgiler G!

sweat-elbise-kombin-gleam-fashion-blog-blogger-girl-ne-giydim-bu-kombin-ankaralı-moda-blogger-swet-elbise-modası-en-moda-moda-blogları-gri-sweat-kombinleri-sweatshirt-kombin-biker-bot-kombini

Ne Giydim

Sweat Elbise / Sweatshirt Dress:  Pasaj

Şort / short: Oxxo

Çanta / Bag: H&M

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir