My Style

Ne Giydim / Wihe On White

Ne giydim köşemde bugün white on white kombini var. Koton beyaz etek üzerine anneciğimin yıllar öncesinden kalan bu beyaz gömleği, altına Oz ayakkabıdan aldığım bu kırmızı ile narçiçeği arasında kalan rengini tanımlayamadığım topuklu ayakkabılarım ve Mango beyaz çantam. Aksesuarlar ise kolye Twist, gözlük H&M, queen yüzük ise bahçeli 7. Caddeden.

Havaların ısınması beni daha mutlu, daha pozitif ve daha enerjik bir insan yaptı kabul etmeliyim ki. Ancak bunda sadece havaların ısınmasının değil canlı ve de taze hissettiren renklerin ve kokularında etkisi çok büyük. Beyaz kombin yapmayı çok seviyorum. Beyaz elbise, beyaz etek ya da bu kombinde yaptığım gibi white on white olarak adlandırdığım beyaz üzerine beyaz giymek gibi. Çantamda beyaz olunca tabiî ki bu kombini patlatması gereken bir detay olması gerekiyordu. Bende bunu ayakkabı ve aksesuarlarımdan yana kullandım. Kırmızı (ya da narçiçeği adını koyamadım) ayakkabılarımı ilk burada görmüştünüz. Şimdi ise beyaz bir kombinle karşınızda.

 

Sayılı günler çabuk geçer. Bu nedenle kış tekrar geri gelmeden olabildiğince açık ve de canlı renkler kullanmayı ihmal etmeyin derim.

 

Pantolon/ pants:   Massimo Dutti             Tshirt: Burberry

 

 

Etek /Skirt : Koton        Gömlek/Shirt : Vintage     Çanta/Bag: Mango   Ayakkabı/Heel : Oz Ayakkabı  Kolye/ Necklace: Twist Gözlük: H&M

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir