My Style,  streetstyle

Ne Giydim / Zara Red Coat

kışlık-kırmızı-mont-kombini-ne-giydim-blogları-moda-blog-fashion-blog-style-blog-ootd-ootn-look-of-the-day-red-coat-zara-2014-en-moda-kombinler-2014-kışlık-kombinler-gleam-fashion-blogHerkese selam! Kış kendini hissettirmeye başladıkça kışlık kombin önerileri de yavaş yavaş gelmeye başlıyor. Geçen kış Zara ’dan aldığım bu kırmızı mont ile post yapmadığımı fark edince kışa hazırlık postu da bu Zara kırmızı mont ile geldi.

kırmızı-mont-zara-kırmızı-manto-kışlık-montlar-2014-en-moda-mont-kombin-öneriileri-gleam-fashion-blog-ne-giydim-blog-bugün-ne-giysem-kışlık-kombinler-zara-montlar-zara-2014-moda-blogları-ne-giydimRengine ve modeline aşık olarak aldığım bu kırmızı mont kış için tam bir kurtarıcı. Ankara’da havalar iyice soğumaya başladığı için dolabımdan çıkarıp üzerime giymek artık kaçınılmazdı.

kışlık-kırmızı-mont-kombini-ne-giydim-blogları-moda-blog-fashion-blog-style-blog-ootd-ootn-look-of-the-day-red-coat-zara-2014-en-moda-kombinler-2014kışlık-kombinlerSeymenler parkının bu romantik havasında çektiğimiz fotoğraflar da kırmızı mont ile tezat oluşturan arka fon olukça hoş göründü gözüme. Ayrıca şu an kendime bu montun bir de beyaz rengini almadığım için çok kızıyorum.

chanel-bag-2.55-zincirli-kapiton-çanta-chanel-çanta-kombinleri-küçük-çantalar-2014-en-moda-çantalar-moda-blogger-gleam-fashion-blog-street-style-blog-sokak-modası-blogları-en-iyi-moda-bloglarıBu kırmızı mont ile en uyumlu şey siyah Chanel çanta olacaktı.

ünlü-bloggerlar-kombin-önerileri-kışın-ne-giysem-bu-kombin-kırmızı-manto-red-coat-en-moda-pembe-ruj-cocosh-style-blogger-takip-edilesi-bloggerlar-gleam-fashionEh havalar soğumaya başladığına göre daha fazla kışlık kombin önerileri gelecektir. Takipte kalın sevgili blog severler.

kırmızı-mont-zara-kırmızı-manto-kışlık-montlar-2014-en-moda-mont-kombin-öneriileri-gleam-fashion-blog-ne-giydim-blog-bugün-ne-giysem-kışlık-kombinler-zara-montlar-zara-2014Herkese mus mutlu günler!

kırmızı-mont-zara-kırmızı-manto-kışlık-montlar-2014-en-moda-mont-kombin-öneriileri-gleam-fashion-blog-ne-giydim-blog-bugün-ne-giysem-kışlık-kombinler-zara-montlar-zara-2014-ne-giydim-zara-red-coat-fashio

Ne Giydim

Mont / Coat: Zara

Çanta / Bag: Chanel

 

 

 

 

 

 

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir