My Style,  streetstyle

New Grunge

gleam-fashion-blog-grunge-stili-nasıl-yapılır-gurunge-kombin-önerileri-ekose-gömlek-kırmızı-ekose-gömlek-kombini-siyah-tayt-kombini-moda-bloggerıSelam kızlar! Grunge modası her yanımızı sarmışken daha fazla direnmek olmazdı. Ekose gömlekler hemen hemen her mağaza da karşımıza çıkıyorken tek yapmamız gereken hangisini almaya karar vereceğimiz.

ray-ban-gözlük-yüzükler-en-moda-yüzükler-yüzük-kombinleri-aksesuar-modası-en-moda-aksesuarlarGrunge stilini tamamlamak için gerekli en önemli parçalar biker botlar, ekose gömlekler, ekose pantolonlar veya etekler,  salaş bir görünüş sunan tshirtler. Bu nedenle bende Tally-Weijl marka ekose gömleğim ile sıradan siyah bir tayt pantolonu ve biker botlarımı birleştirerek kombin yaptım.

gleam-fashion-blog-grunge-style-tüek-moda-blogları-fashion-blogger-moda-bloggerı-ankara-armada-moda-blog-stil-ne-giydim-bu-kombin-pembe-rujÖzellikle hafta sonu için oldukça rahat ve güzel bir kombin olduğunu düşünüyorum. Bakalım bu Grunge modasını ne kadar daha gündemimizde olmaya devam edecek.

gleam-fashion-blog-moda-blogları-moda-bloggerları-ekose-gömlek-kombini-pembe-ruj-ben-moda-blogger-kombinleri-bugün-ne-giysem-kombin-önerisiTally-Weijl alışverişimden bir diğeri de bu parmağımda görmüş olduğunuz büyüklü küçüklü yüzükler. Hem zarif hem de çok hoş durduklarını düşünüyorum.  Bu aralar favori yüzüklerim bunlar.

grunge-stili-grunge-modası-grunge-style-moda-blog-fashion-blog-style-blog-günün-kombini-kombin-önerisi-grunge-kombin-önerisiHerkese mutlu haftalar diliyorum. Sevgiler G!

saç-saç örgüsü-kahverengi-saö-örgüsü-balıksırtı-saç-örgüsü-en-moda-saç-şekilleri-örgü-saç-şekilleri

Ne Giydim

Gömlek / Shirt: Tally-Weijl

Tayt / Tights: Zara

Bot / Boots: Harley Davidson

Gözlük / Sunglasses: Ray-Ban

 

 

 

 

 

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir