Genel

Next Level Avm 1. Blogger Buluşması

nextlevelavm-blogger-buluşması-gleam-fashion-blog-moda-blogları-ankaralı-bloggerlar-lansman-davet-blog-ankaraMerhaba, biraz gecikmeli olarak geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen Next Level Avm 1. Blogger Buluşması’ndan bahsetmek istiyorum. İstanbul ve Ankara Bloggerlarının bir araya geldiği buluşma oldukça eğlenceli geçti. Detaylardan biraz bahsetmek gerekirse…

Next-Level-Avm-1Blogger Buluşması-next level-avmankara-ankaralı-bloggerlar-blogger-buluşması-blogger-event-gleam fashion-bloger-blogger -etkinlik-blogger davet-blogger events-ankara moda-blogNext Level Avm’yi diğer Avmlerden ayıran en büyük özelliği Ankara’da daha önce bulunmayan 20 ye yakın markayı barındırması. Bunlar arasında Liu Jo, Furla, BCBGMaxAzria, Victoria’s Secret, Jo Malone gibi oldukça ünlü markalar bulunuyor.

Next-Level-Avm-1Blogger Buluşması-next level-avmankara-ankaralı-bloggerlar-jo-malone-etkinlik-blogger-buluşması-blogger-event-gleam fashion-blogr-blogger -etkinlik-jo-malone-blogger events-ankara modaBuluşmanın detayları ise oldukça hoş, öncelikle Ankaralı ve İstanbullu bloggerlardan oluşan kalabalık bir gurubu misafir ettikleri için Aygül Alemdar Next Level Alışveriş Merkezi Müdürü Şafak Aksöyek Toros Next Level Alışveriş Merkezi Pazarlama Uzmanı Başak Çuhadar’ a çok teşekkürler.

blogger-daveti-ankara-next-level-blogger-buluşmasıBuluşma, Sevgilim ile benim Next Level’da favori restoranımız olan Midpoint’de başladı. Doğum günümü bile orada kutlamıştım 🙂  Bloggerlar ile yapılan uzun sohbetlerden sonra ‘iyi ki Ankara’ya gelmiş’ dediğim ve kokularına hayran olduğum Jo Malone mağazasını gezdik.

jo-malone-parfüm-kombinleme-sanatı-jo-malone-ankara-events-blogger-event-gleam-fashion-blog-etkinlikJo Malon ‘parfüm kombinleme sanatı’ ile bütünleşmiş bir markadır. Piyasadaki kokuların tam olarak içinizdeki kadını yansıtmadığını düşünüyorsanız ilk durağınız Jo Malone olmalı. Neden mi? Çünkü Jo Malone bir biri ile karıştırıp kullanabileceğiniz birçok uyumlu koku üretiyor.

jo-malone-etkinlik-tanıtım-davet-blog-blogger-ankara-istanbul-fashion-bloggerMağaza Müdürü Murat Bey, bize kokuların özelliğini, nasıl kombinleneceğini ve daha bir çok bilgi verdi. Bunun üzerine biz de en beğendiğimiz kokular ile bir çok deneme yaptık. Ben ikinci denememde harika iki kokuyu üst üste sıkıp muhteşem bir kombin yaptığımı düşünüyorum. Eğer yolunuz Jo Malone’e düşerse mutlaka Peony & Blush Suede VE Blackberry & BaY bir arada deneyin derim.

Next-Level-Avm-1Blogger Buluşması-next leve-avmankara-ankaralı-bloggerlar-blogger-buluşması-blogger-event-gleam fashion-blogr-blogger -etkinlik-blogger davet-blogger events-ankara moda-blogBuluşmada ne giydiğim ise ayrıca bir post ile gelecek.  Bu arada buluşma sırasında tanıştığım ve çok sevdiğim yelkenli kız ve  Surdarcenciel’in bloglarını da ziyaret edin derim. Kendilerinden birer fotoğraf çaldığım ise doğrudur 🙂

Next-Level-Avm-1Blogger Buluşması-next level-ankara-ankaralı-bloggerlar-jo-malone-etkinlik-blogger-buluşması-blogger-event-gleam fashion-blogr-blogger -etkinlik-jo-malone-blogger events-jomalone-event

 

İnternet Adresi / www.nextlevel.com.tr

 

 

 

 

 

 

 

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir