Collaboration

Özgür Ruhlara Her Mevsim Columbia

columbia-barcin-com-spor-giyimDünyanın en iyi outdoor spor giyim markalarından olan Columbia, yıllardır kabına sığamayan özgür ruhların yanında. Outdoor sporcuların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek için geliştirdiği teknolojiler ve ürünlerle yerini güçlendiren markanın temelleri 1938 yılında atılmıştır.

Markanın öne çıkan ürünlerinden olan Columbia mont, nefes alabilen ama su geçirmeyen kumaşıyla daha kuruluş aşamasında efsaneleşerek en beğenilen ürünler arasına girmiştir. Columbia outdoor ürünlerinin ortaya çıkma aşamasında araştırma ve geliştirme çalışmalarından doğan teknolojilerden yardım alınmaktadır. Bu yüzden Columbia ürünleri soğuğa ve sıcağa dayanıklı, su ve ısı geçirmeyen teknolojik kumaşlarla tasarlanmaktadır. Columbia outdoor ürünlerinde en çok karşılaştığımız teknolojileri yakından tanıyarak ihtiyaçlarınıza en uygun seçimi yapabilirsiniz. Dağ zirvesinde kayak yaparken veya çöl sıcağında yürürken sizi en iyi koruyacak ürünlerden yardım almanız gerekir.

Omni-Tech: Su geçirmeyen ama hava alabilen kumaşlarda kullanılan Omni-Tech teknolojisi tamamen kuru kalmanızı sağlarken rüzgara karşı da koruma sağlar.

Omni-Freeze: Sıcak havalarda serin kalmanızı sağlayan Omni-freeze teknolojisi özel dokumasıyla ısıyı yüzeye aktararak daha serin kalmanızı sağlar. Yüksek sıcaklıklarda outdoor spor yapanların kullandığı ürünlerde karşımıza çıkan teknoloji markanın vazgeçilmezleri arasında.

Omni-Shield: Su ve leke geçirmeyen Omni-Shield teknolojisi sayesinde Columbia ayakkabılar ve tekstil ürünleri suya dayanıklı ve leke tutmayan cinstendir. Farklı iklim ve ortam koşullarında sizi bekleyen sürprizlere hazırlıklı olmanızı sağlayan teknoloji sayesinde Columbia ürünleriniz hep temiz ve kuru kalır.

Omni-Shade: Güneşin zararlı ışınlarını geçirmeyen Omni-Shade teknolojisi güneş yanıklarından sizi koruyarak kalıcı cilt hasarlarının önüne geçer.

Omni-Grip: Farklı zeminlerde en sıkı tutuşu sağlayan Omni-Grip teknolojisi Columbia bot ve Columbia ayakkabı modellerinin olmazsa olmazlarından.

Insect Blocker: Açık havadaki böcek, sinek ve benzeri her türlü canlıyı sizden uzak tutan Insect Blocker teknolojisi 70 yıkamaya kadar etkisini korur.

Columbia Sportswear: SAP in a Private Cloud

Gerçek tecrübelerden yola çıkarak şekillenen Columbia teknolojilerinin tamamıyla üretilen tüm ürünlerle tanışmak için Barcin spor mağazasına uğramanız yeter. Barcin.com adresinde Columbia ayakkabı ve Columbia giyim ürünleriyle dolu bir Columbia outlet reyonu da bulunuyor. Columbia kalitesini uygun fiyatlara sunarken 6 taksit, kapıda ödeme ve ücretsiz iade/değişim garantisi sunan Barcin, tüm özgür ruhları bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir