My Style,  streetstyle

Pelerin Kombini

Havalar iyice ısınmadan kışlık kombinlerimi bir an önce yayına almalıyım diye düşündüm. Kışın hem kombin çekimi yapma hem de blogda paylaşım yapma konusunda oldukça tembel olduğum bir gerçek! Ancak böyle durumlar için iyi ki Gleam Fashion İnstagram, Facebook ve Snapchat var diyorum.

Havalar ısınmaya başlamış olsa bile Pelerin kombini mutlaka paylaşmam gerekenler arasında bekliyordu. Görür görmez aşık olduğum ve kendime yılbaşı hediyesi olarak aldığım bu Herry marka pelerin kesinlikle bu baharda benim favorim oldu. Her kombine ayak uyduran, oldukça şık ve zarif duran bir parça olduğu için bayıldım diyebilirim.

Burcu Shoobsession ile Makas Ankara çıkartması yapmak için buluştuğumuz ama bolca yağmura mağruz kaldığımız bir günden bu pelerin kombini fotoğrafları.  Makas Ankara’ya yaklaşık 4 dk. lık bir yürüme mesafesinde olmamıza rağmen bastıran şiddetli yağmurun gazabına uğrayarak sırılsıklam olmuştuk. Burcu’nun saçları kesilip benimde ıslak saçlarım kuruduktan sonra bir de içimizi ısıtmak için Çayyolu’nda bulunan İsli Fırın’a gittik. Kahve içimizi ısıttıktan sonra da dışarıda birkaç foto ve selfie çekildik. Blogger olmanın verdiği yetkiye dayanarak zaten her ortamda foto çekme konusunda ustalaşmış durumdayız diyebilirim.

Stokta kalan son kış-sonbahar kombinlerini de paylaşıp o soğuk günleri ardımda bırakmayı hedefliyorum.

Sevgiler G!

Saç tüyleri için İnstagram’dan oldukça fazla soru geldği için söylemek istiyorum Makas Anakara’da yaptırdım 😉

Ne Giydim: Pelerin; Herry, Kot; Stradivarius, Çanta; zara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir