My Style,  streetstyle

Print On Print / Ofiste Ne Giysem

moda-bloggerı-ankaralı-moda-bloggerları-ankaralı-moda-blogları-gleam-fashion-blog-neyle-ne-giser-ofis-stili-ofiste-ne-giydim-çalışan-kadınlar-için-kombin-önerileri-etek-çizme-kombini-pembe-ruj-bu-kombinSelam kızlar! Yaşasın ki bu gün Cuma. Artık hafta bitmeyecekmiş gibi gelmeye başlamıştı. Neyse ki bugün Cuma ve mutlu olmak için önümde güzel bir hafta sonu var. Bugün benim gibi her akşam ofiste ne giysem diye düşünenlere bir kombin hazırladım.

desenli-etek-desenli-ceket-siyah-beyaz-kombin-önerisi-ofiste-ne-giyilir-işe-giderken-ne-giydim-etek-kombini-etek-çizme-kombini-ceket-kombini-moda-blogları-blogger-style-fashion-style-street-style-modaÖncelikle giydiğim zaman soranlar olduğu için söylüyorum ki üzerimdekiler takım değil. Tamamen tesadüf eseri bire araya gelmiş ciciler. Etekte ve cekette oldukça karışık desenler olmasına rağmen sade siyah bir kazak durumu kurtarıveriyor işte.

en-moda-blog-bu-kombin-blogger-fashion-style-gleam-fashion-blog-pembe-ruj-pinamoda-çizme-etek-ceket-kombini-beyaz-siyah-kombini-blogger-stili-ne-giysem-ankara-moda-blogBu kombin etek ve ceket kombinini nasıl farklılaştırırım diyenlere özel. Haftanın beş günü (bazen benim gibiler içinde altı günü) çalışanlar için etek ceket takımlarında renklerle oynak sıkıcı gelmeye başlıyor. Böyle zamanlarda sizi baskı ve desenler kurtaracak hanımlar.

oje-renkleri-sonbahar-oje-renkleri-en-moda-s3-samsung-moda-blog-en-moda-ne-giysem-etek-kombini-ceket-kombini-chanel-yüzük-altın-rengi-yüzüklerVe çiçek, yaprak desenlerinden sıkıldıysanız böyle ortaya karışık bir şeyler de deneyebilirsiniz.

fashion-blogger-gleam-fashion-turkish-fashion-blog-kim-ne-giymiş-neyle-ne-gider-kombin-önerileri-ofiste-ne-giyilir-bussiness-style-work-style-ofis-stili-çalışan-kadın-sitili-iş-kadını-stili-kombinleriBu arada Ankara bana hala sonbahar fonu oluşturmaya devam ediyor ve ben buna bayılıyorum. Ortalık çamura, yağmura, lara boğulmadan daha ne kadar böyle güzel havalar geçirebiliriz bilmiyorum ama tadını çıkartmaya çalışıyorum.

seymenler-parkı-ankara-blog-blogger-fashion-street-style-blog-sokak-stili-moda-blogları-en-moda-türk-bloggerlar-kombin-önerileri-ne-giydim-print-on-print-ofiste-ne-giysemOfiste ne giysem postlarının devamı gelecek gibi görünüyor. Herkese sevgiler ve şimdiden mutlu hafta sonları diliyorum.

ofiste-ne-giysem-gleam-fashion-blog-street-style-blog-kombin-önerileri-bugün-ne-giyem-ofiste-ne-giyilir-etek-ceket-kombinleri-fashion-blogger-türk-moda-blogları-türk-blogger

Ne Giydim

Etek / Skirt: Adilışık

Ceket / Jacket: H&M

Çizme / Boot: Koton

Çanta / Bag: Celine

 

 

 

 

 

 

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir