My Style,  streetstyle

Purple Love

mor-etek-kombini-beyaz-gömlek-kombini-gleam-fashion-blog-blogger-kombinleri-ne-giydim-street-styleFark ettim ki uzun zamandır içerisinde mor renk barındıran bir kombin yapmamışım. Hâlbuki mor güzeldir. Asaleti ve zenginliği simgelermiş.

gleam-fashion-bloggerAh bir de bu kadar beyaz tenli olmasam çok daha iyi olabilirdi. Neyse ki tatile çıkmama şurada sayılı günler kaldı. Gerçi beni 3 ay güneşin altında da bıraksan hepi topu iki ton koyulaşırım. Ne yapayım ama şimdi yani dimi.

fashion-blogger-turkish-fashion-blogger-style-blogger-gleam-fashion-purple-love-purple-skirtSonuçta ten renkleri artık imzaları haline gelmiş bembeyaz ünlüler yok mu? Var! Mesela kırmızı halıda bir  Kristen Stewart gördüğünüz zaman söylediğiniz şey genelde whooow ne kadar cool! Hiç aaa şuna bak Muratbey peynirleri gibi bembeyaz diyor musunuz? Hayır! Ya da siz  Angelina Jolie’yi hiç Eda Taşpınar modunda Afrika çöllerinde salınırken gördünüz mü? Kadın her daim 10 dk önce ölmüş gibi bembeyaz.

hm-clutch-el-çantası-modelleri-el-çantası-modası

Ne kadar kafaya takmışım ben bu beyaz tenli olma konusunu yaa içimi döktüm valla. Size mor eteğim, beyaz gömleğim ve Stradivarius indiriminden kaptığım bu güzel ayakkabılarım ile sevgilerimi yolluyorum.

 

 

fashion-blogger-turkish-fashion-blogger-style-blogger-gleam-fashion-purple-love-purple-skirt-giyim-blogları

fashion-blogger-turkish-fashion-blogger-style-blogger-gleam-fashion-purple-love-purple-skirt-ne-giydim

koton-etek-aynalı-güneş-gözlüğü-ne-giydim-blogları-mor-etek-kombini-mor-etek-nasıl-kombinlenir

Ne Giydim

Etek / Skirt: Koton

Çanta / Bag: H&M

Ayakkabı / Shoes: Stradivarius

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir