My Style,  streetstyle

Red Cherry

zara-kırmızı-ayakkabı-zara-red-shoes-bandaj-ayakkabı-zara-2015-koleksiyon-kombinKot pantolon giymenin yaşı ve yeri olmadığına inanlardanım. Eğer devlet memuru değilseniz çok şık bir bluz ve topuklu ayakkabılarla işyerinde ya da biker botlarla birlikte bir konser alanında kombinlemeniz için hiçbir engel yok. Üstelik ortak özellikleri ise kesinlikle çok şık görüneceğinizdir.

zara-bandaj-ayakkabı-mango-bluz-koton-kot-pantolon-muda-cüzdan-zara-saç-bandı-gleam-fashion-blog-kombin-önerisi-cocoRed cherry kombin fikri Zara ayakkabılarımdan çıktı. Kombin ilhamı bir ayakkabı ile başladı. Üzerime giymek için yıllardır dolapta bekleyen Mango bluzu seçtim. Bu ikili arasında en kolay geçiş yapabileceğim şey ise bir kot pantolondu tabi ki.

lifestyle-blog-türk-lifestyle-blogger-gleam-fasgion-blog-moda-stil-hayat-yaşamGeçen sene sevgilimin hediyesi olan bu Zara saç bandı ise kesinlikle favorim. Ancak fotoğraflama imkanı ancak bulabildim.

fashion-blog-moda-blogları-stil-blogları-kombin-önerileri-kim-ne-giymiş-kırmızı-ayakkabı-kombiniKırmızının ne kadar dinamik ve enerji veren bir renk olduğunu ise fotoğraflara tekrar bakınca daha iyi anladım.  Enerjinizin hep yüksek kalsın. Xoxo

zara-saç-bandı-taşlı-saç-bandları-saç-aksesuarları-moda-blog-yazarları-ankara-istanbul-izmir

ankara-life-style-blogger-glam-fashion-Ne Giydim; Zara Shoes, Mango Top, Koton Jeans, Mudo Clutch, Zara Headband

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir