Collaboration

Saçlarınız İle Göz Doldurmaya Hazır Mısınız?

gleamfashion-saç-bakımı-nasıl-yapılır-saç-kırıklarına-çözümŞimdi bir konuya açıklık getirelim. Her ne kadar kısa saçlı kadınlar ‘modern’ olarak adlandırılsa da her zaman her ortamda uzun ve gür saçlı kadınlar daha havalı ve daha çekici bulunur. Bu konuya itirazı olan yoktur sanırım. Caddede yürürken rüzgarın da yardımı ile uzun saçlarımızı şöyle bir savurmak hangi kadına kendini daha iyi hissettirmez ki?

gleamfashion-dove-saç-bakım-kürüAncak uzun saça sahip olmak pek öyle sanıldığı kadar kolay değildir. Uzun saça sahip olabilmenin önündeki en büyük engel ise kırılmış saç uçlarıdır. Tam hedefinize yaklaşmaya birkaç santim kalmışken bir arkadaşınız çıkıp ‘saçlarının uçları ne hale gelmiş! Hemen benim kuaförüme gidelim de bir parmak kısaltalım’ der. Hem moraliniz bozulur hem de hedefinizden bir parmak uzaklaşmış olursunuz. Peki, buraya kadar her şeyi zaten yaşayarak tecrübe etmiş durumdasınız. Benim burada farklı olarak söyleyeceğim şey ise artık saçlarınızı kırıklar yüzünden kestirmek zorunda olmadığınız!

gleamfashion-dove-şampuan-saç-bakım-kürü-saçlarınla-gözdoldurmaya-hazırmısınDove, saç kırıklarını 3 kullanımda yüzde 80’e kadar onaran yeni saç bakım kürü ile kırık saçlarını uzatamayan kadınlara yenilikçi bir çözüm sunuyor. Dove’un bakım kürü ile saçlarınızı ne zaman kestireceğinize kırıklarınız değil siz karar verin, saçınızı dilediğiniz kadar uzatın. Nasıl olduğunu merak edenler için bilgi vermek istiyorum. Türkiye’de bir ilk olan PEC teknolojisi, içindeki pozitif ve negatif yüklerin birbirini çekmesiyle kırık uçların birbirine mıknatıs etkisiyle yapışmasını ve saç uçlarının yeniden sağlıklı görünüme kavuşmasını sağlıyor.

gleamfashion-dove-şampuan-saç-bakım-kürüSaç, bir kadının en önemli aksesuarıdır, bunu sakın unutmayın. Bir kot bir tshirt ile oldukça cool görünen kadınların çoğu parlak, uzun ve hacimli saçları ile ortalarda gezdiklerini unutmayın. Yani saçlarınız çekici görünüyor ise ne giydiğinizin çok da bir önemi yok. Bu güce sahip olmak için de yapmanız gereken işlem kesinlikle saçlarınızı kestirip kırıklarından kurtulmanız değil, Dove saç bakım kürüne bir şans vermeniz. Bu kürü her yıkmadan sonra ıslak ya da kuru saçınıza uygulayabilirsiniz. Ancak unutmayın PEC Teknolojisi suyla temas ettikçe daha da aktif oluyor. Sonrasında durulamaya gerek kalmadan saç kırıklarına yapışıyor ve onarım süreci başlıyor.

Artık saçınızı ne zaman kestireceğinize kırıklarınız değil, siz karar verin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir