Collaboration,  Uncategorized

Safir, Yakut ve Zümrüt Taşları Pırlanta ile Buluşuyor!

Doğada bulunan taşların insan sağlığına ne kadar faydalı olduğunu hemen hemen herkes bilir. Özellikle safir taşının faydaları arasında kalbi ve böbrekleri kuvvetlendirmesi, sinirleri ve stresleri azaltması gibi faydalar bulunur. Yakut taşının faydaları arasında ise yoğun günlerde vücuda enerji salgılaması, pozitif düşünmeye itmesi gibi özellikler bulunur. Öte yandan bakıldığında ise zümrüt taşının faydaları; bağışıklık sistemini güçlendiriyor ve kişinin sevgi duygusunu arttırıyor. Bu gibi özelliklerin tamamının bir arada toplandığı pırlanta yüzükler, artık yüzde 50 indirim ile beraber Emel Pırlanta ‘da sizlerle beraber. HRD Sertifikalı pırlanta yüzükler, sizlere muhteşem ağırlık katacak. Ayrıca Emel Pırlantanın mücevher ihracatında 3. Sırada olduğunu söylemek gereklidir.

HRD Sertifikası Nedir? Önemli midir?

HRD Sertifikası; 1976 yılında Belçika/Antwerp’te kurulan bir firmadır. HRD Antwerp firmasının tek amacı, hiçbir kâr amacı gütmeden pırlantaların gerçek mi sahte mi olduğunu test etmektir. 3 ile 6 kişi arasında değişen ekip ile bir pırlanta, onlarca işlemden özel araçlar ile geçerek test ediliyor. Testin sonunda başarılı olan pırlantalar, HRD Sertifikası ile ödüllendiriliyor. Ayrıca bu sertifika, tüm dünyada geçerlidir.

Pırlanta Yakut, Zümrüt ve Safir Yüzükler %50 İndirimli!

Pırlanta safir yüzükler, ortasında safirin muhteşem mavisi ve kenarlarında pırlantanın göz alıcı parlaklığı ile buluşuyor. Pırlanta safir yüzüklerde kredi kartına tek veya taksitli çekim yapılabilirken, havale ile alımlarda ekstra %1 indirim de oluyor. Öte yandan pırlanta zümrüt yüzükler, yeşilin en güzel tonu ile sizleri karşılıyor. Ortada zümrüt taşının farklı çeşitleri, kenarlarında ise modele göre değişen pırlantalar. Günlük kullanımda gözler üstünüzde olacak! Diğer bir doğal taş olan pırlanta yakut yüzükler, bordonun tüm renklerini içerisinde barındırıyor. Pırlanta yakut yüzükler özellikle modele göre 3’lü de olabiliyor. Elbette taşların etrafını HRD Sertifikalı pırlantalar kaplıyor. Aynı zamanda gümüş değil toz pembe renkte de pırlanta yakut yüzükleri tercih edebilirsiniz. Hepsi ve daha fazları Emel Pırlantada yüzde 50 indirimli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir