Collaboration,  Life Style

Scholl Velvet Smooth Elmas Taneli Ayak Törpüsü İnceleme

Scholl-Velvet-Smooth-Elmas-Taneli-Elektronik-Ayak-Törpüsü-Scholl-Velvet-nasıl-kullanılır

Scholl Velvet Smooth Elektronik Ayak Törpüsünü hayatımıza girdiği andan itibaren ilgi odağı olduğunu biliyorsunuz. Önce büyük bir merak ardından deneme hevesi … Pek çoğumuz memnun kalmış olacak ki Dr. Scholl çok daha güzel özellikler ile yeni bir model çıkardı; Scholl Velvet Smooth Elmas Taneli Elektronik Ayak Törpüsü!

Yeni ürünün farkı ne mi? Aslında ilk göze çarpan özelliği hepimizin beynine kazanan mavi rengini pembeye çevirmiş olması. Çoğunluklu olarak kadınların kullandığını düşünürsek sizce de harika bir fikir olmamış mı? Pembe renk güzel ancak asıl önemli değişiklik elmas taneli başlığında!

Scholl Velvet Smooth Elmas Taneli Elektronik Ayak Törpüsü daha sert ve daha kuru ayaklar için geliştirilmiş bir ürün. Aslında tüm kış kapalı ayakkabılar içinde kuruyan ayaklar için çok iyi olduğunu söyleyebilirim. E malum önümüz yaz ve birbirinden şık sandaletler içinde taze ve canlı görünen topuklara ihtiyacımız var.

Aslında hepiniz biliyorsunuz ama yine de Scholl Velvet Smooth Elmas Taneli Elektronik Ayak Törpüsü nasıl kullanılır ‘ı kısaca bir kez daha anlatmakta fayda olabilir. 2 günde bir düzenli olarak topuklarınıza ve kuru bölgelere uygulayıp sonrasında ayağınızı nemli bir bezle silmeniz veya yıkamanız gerekiyor. Sonrasında ise nemlendirmeyi unutmayın!

Sadece 5 dk. ayırarak harika sonuç almak işte böyle bir şey 🙂  Herkese sevgiler G!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir