Life Style

Sendromsuz Pazartesi Notları

Sendromsuz-Pazartesi-Notları-Sendromsuz-Pazartesi-pazartesi-gleam-fashion-blog-lifestyle-blog-pazartesi-sabahı

Yeni bir başlangıç için yeni bir yıla ihtiyacın yok… Tek ihtiyacın olan Pazartesi! Bu yazının devamı da sendromsuz pazartesi için gerekli başlıkları içeren bir reçeteden oluşuyor.

  • Alarm sesini en sevdiğin şarkı yapabilirsin. Motivasyonuna katkısı olacağı yadsınamaz değil mi? Bu başlık sana Sendromsuz Pazartesi yi tek başına sağlamaya bilir ancak iyi bir başlangıç yapmana vesile olacaktır.

Sendromsuz-Pazartesi-Notları-Sendromsuz-Pazartesi-pazartesi-gleam-fashion-blog-lifestyle-blog-healty-breakfast

  • İş hayatında isen ve işe giderken yolunun üzerinde çıtır simitler ya da kurabiyeler satan bir yer varsa bu çok fena! Pazartesiye sağlıklı bir kahvaltı ile başla. Bu hem pazartesi seni zinde tutacak hem de ilerde oluşması muhtemel vicdan azabını engelleyecektir. Benim tavsiyem taze meyveler ile tatlandırılmış yağsız süt ile hazırladığın mısır gevreği!

Sendromsuz-Pazartesi-Notları-Sendromsuz-Pazartesi-pazartesi-gleam-fashion-blog-lifestyle-blog

  • Pazartesilerin sevilmeme sebeplerinin başında ise iki günlük tatilin ardından oldukça yorucu ve stresli iş temposuna girecek olmak vardır. Bunu tamamen değiştirmen imkansız ancak stresi biraz azaltabilmek senin elinde! Nasıl mı? Çok basit Pazar günü 15 dakikanı pazartesi iş yükünü planlayarak geçirmek. Tabi ki gün içerisinde hiç hesapta olmayan işler ya da toplantılar çıkabilir ancak sen zaten hali hazırda yapman gereken işleri bir düzene koyduğun için sonradan eklenecek olan işler seni daha az strese sokacak ve önceden plan yaptığın için diğer işleri bitirebilmek için ne kadar zamanın kalacağını hesaplayabileceksin.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  • Son olarak ne olursa olsun sakın kötü şeyler düşünmeyin. Ya da şöyle anlatayım; güzel düşünün güzel olsun.

d61f9b3d0d5a28339cdc8d3f31298839Herkese sendromsuz bir pazartesi diliyorum. Sevgiler G!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir