My Style,  streetstyle

Sleeking Spring

gleam-fashion-blog-kombin-önerileri-stil-önerisi-ne-giydim-ootd-look-of-the-day-çiçekli-elbise-floral-dress-best-fashion-blog-turkey-ne-gitdim-blog-bugün-ne-giysemBahar gelince illa pastel ve açık renklere bürünmek gerekiyor mu? Bazen evet! Ama her zaman değil. Size daha önce Next Level Avm 1. Blogger Buluşması ndan söz etmiştim. Ne giydim postu yapmak için de ancak fırsat oldu.

gleam-fashion-blog-kombin-önerileri-stil-önerisi-ne-giydim-ootd-look-of-the-day-çiçekli-elbise-floral-dress-best-fashion-blog-turkey-ne-gitdim-blog-bugün-ne-giysem-fashion-bloggerBahar, karanlık ve soğuk günlerden güneşli ve capcanlı günlere geçişin başlangıcıdır. Ama henüz bir başlangıçtır. Soğuk ve yağmurlu havalar hala arada yüzünü göstermeye çalışsa da etrafta mis gibi kokularını yaymaya çalışan çiçekler görebilirsiniz. Tıpkı siyah fon üzerini kaplayan bu kumaştaki çiçekler gibi. Belki de bana baharın gerçek yüzünü hatırlattığı için bu kadar sevdim bu kumaşı ve görür görmez böyle bir elbise diktirmek istedim.

pembe-kemer-koton-gleam-fashion-blogElbisenin biraz vintage havası da var. Bu tarz elbiseleri kombinlemeye bayılıyorum. Farklı deneyimler yaşatıyor insana. Elbisenin üzerine taktığım pembe kilitli kemer elbiseye hem tatlı bir detay hem de canlı bir renk katmak için.

baharlık-elbise-modelleri-çiçekli-elbise-modelleri-moda-blogları-fashion-blogger-moda-bloggerları-gleam-fashion-blog-günün-görünüşü-baharlık-kombinlerBu güzel fotoğrafların mimarı ise Sarper Kesim. Çektiği diğer harika fotoğrafları görmek için web sitesine buradan bakabilirsiniz.

çiçekli-elbise-Sleeking-Spring-baharlık-elbiseler-fashion-photo-gleam-fashion-blog-çiçekli-elbise-modelleri-baharlık-elbise-modelleri-baharlık-elbise-kombini-ne-giydim-günlük-kombin-önerisi-Hafta sonuna hazırlıklar başlasın o zaman sevgiler G!

çiçekli-elbise-Sleeking-Spring-baharlık-elbiseler-sarper-kesim-photo-gleam-fashion-blog-çiçekli-elbise-modelleri-baharlık-elbise-modelleri-baharlık-elbise-kombini-ne-giydim-günlük-kombin-önerisi-ootd

topuklu-ayakkabı-koton-siyah-topuklu-ayakkabı-modelleri-ne-giydim-moda-blog-stil

çiçekli-elbise,-Sleeking-Spring-baharlık-elbiseler-sarper-kesim-photo-gleam-fashion-blog-çiçekli-elbise-modelleri-baharlık-elbise-modelleri-baharlık-elbise-kombini-ne-giydim-günlük-kombin

gleam-fashion-bloggerNe Giydim

Ayakkabı: Koton

Kemer: Koton

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir