Collaboration

Soğuklardan Korunma Yolları; Lumberjack

Merhaba herkese, bu gün Ankara’da ilk kar yağışını görmüş olduk. Pek kabullenmek istemesek de kış geldi artık. Sizin şehrinize uğramadıysa da çok az kaldı demektir. Soğuklardan şikayet etmek yerine onlara karşı önlemimi alıp kışın ve bu güzel karın tadını sonuna kadar çıkartmaya niyetliyim ben. Bu nedenle soğuk kış günleri için gayet dayanıklı ve kaliteli olan Lumberjack ürünleri ise favorim.

 

Kış aylarında dert etmeniz gereken şey soğuk olmasın sadece bu kışı nasıl daha eğlenceli hale getirebilirsiniz onu düşünün. Sizi soğuklardan koruyacak olan kış sezonu Lumberjack ürünlerini incelemek için Limango’ya bakabilirsiniz. Limango’da indirimli ve oldukça uygun fiyatlara bulabileceğiniz Lumberjack ürünleri ile kışı oldukça spor ve rahat bir tarz ile geçirebilirsiniz.

-Lumberjack ürünleri erkek ve kadınlar için farklı renk ve modelleri ile her zevke hitap ediyor. Benim bu kış favorim ise zımbalı boğazlı botlar. Bu zımbalı botları tartan kumaşlı kıyafetler ile kombinleminizi öneririm. Hafta sonu için çok işe yarar bir kombin olacak ve oldukça cool bir görüntü yakalayacağınızı düşünüyorum.

Herkese sevgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir