Collaboration,  Genel,  Life Style

Son Moda Saatlere Buradan Ulaşın

en-moda-saatler-hızlısaatSelam kızlar, en moda saatler nelermiş diye inceleyeceğiz bu gün. Soğuk mevsimlerde en kullanışlı aksesuarımız saatler oluyor. Bu nedenle hem son moda hem de kullanışlı saatleri bir araya getirdim. Ancak siz benim seçtiklerimden daha fazlasını görmek isterseniz buradan bakabilirsiniz. Küçük ipuçları için yazının devamına göz atın

1- Zincirli Modeller

Hem gösterişli hem de kullanışlı bir model arıyorsanız buradan başlayabilirsiniz; Zincirli modeller. Özellikle Guess markası ile özdeşleşmiş olan bu model her daim popüler. Bu da uzun bir süre daha demode olmayacağının kanıtı. İster tek ister iki ister üç zincirli siz hangi kalınlıkta seviyorsanız. Benim favorim ise Rose Gold rengin üç zincirli modeli

en-moda-saatler-zincirli-saat-guess2- Parlak Modeller

Kesinlikle benim favorim hafif parlayan modeller. Sonuçta bir parça ışıltı her kadına iyi gelir. Özellikle soğuk havalarda üzerimize çökecek soğuk hava dalgasını bir nebze aydınlatacak aksesuar olarak da düşünebilirsiniz bu parıltılı saatleri. Dikkatlerden kesinlikle kaçmayacak ve akılda kalacak bir saat bulmak istiyorsanız buradan inceleme başlatabilirsiniz.

parlak-tasli-saat-modelleri-en-moda

3- Klasik Modeller

Tabi ki klasik modellerin çekiciliği asla yadsınamaz. Üstelik her kıyafetinize eşlik edebilecek saatlerdir bunlar. Son moda klasik saatler kesinlikle yatırım yapılması uygun saatlerdir. İşte bunlarda benim favorilerim.

 

en-moda-klasik-saat-modelleri

4- Spor Modeller

En moda saat modelleri için bir listeleme yapılıyorsa günlük olarak kullandığımız spor model saatler de asla göz ardı edilmemeli.

 

en-moda-saatler-spor-saat-modası

5- Bicolor Modeller

Son zamanların moda saatleri diyebiliriz bicolor saatler için. Zaten bir çok marka da kolaylıkla bulabileceksiniz. Çünkü dediğim gibi son zamanlarda oldukça moda!

 

bicolor-saatler-en-moda-saatler6- En Havalı saatler

Ben susarım saatim konuşsun derseniz bu modeller tam size göre! Özellikle Versace saatler bu gösterişli akımın en iyi temsilcisi diyebilirim.

versace-en-moda-saatler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir