Genel,  streetstyle

Sonbahar Modası 2013 / Çiçek Desenleri

2013 Sonbahar Modası çiçek desenleri ile vitrinlerde açmaya başladı. Bu romantik ve bir o kadar hüzünlü modanın öncülüğünü ise Mango’nun raflarında bolca bulabilirsiniz.

 

Bugün Ankara’da havanın iyiden iyiye soğuduğunu görünce artık sonbaharın kapımızda olduğunu kabullenmeye başladım. Hatta kabullenmekle kalmayıp bu durumu öyle bir içselleştirdim ki gidip H&M den yeni sezon bir trençkot aldım. Military tarzı yeni trençkotum başka bir postun ana konusu olacak. Şimdi hemen hemen tüm markalarda göreceğiniz çiçek desenli sonbaharın en moda kıyafetlerine göz atalım.

 

Dediğim gibi bu sonbahar tam da sonbaharın hüzünlü havasına yakışacak solgun ve romantik renkli birbirinden güzel kızıl çiçekler bir çok markanın sonbahar tasarımlarının üzerinde açtı. Ancak Mango 2013 sonbahar/kış sezonunda bu çiçek desenlerini öyle bir benimsedi ki bu trendin başını çekti diyebiliriz.

 

Bence bu kocaman ama hüzünlü çiçekler sonbahara çok yakıştı. Özellikle de Mango’nun üzerinde benim en sevdiğim çiçekler olan şakayık güllerini kullandığı eteği 2013 sonbahar modasında benim favorim oldu diyebiliriz.

 

Sonbahar Modası 2013 dosyalarımız devam edecek. İlerleyen bölümlerde Zara’nın pötikareleri, H&M’in military stili blogda olacak. Her ne kadar içinize sinmese de sonbaharın gelişi yavaş yavaş kendinizi hazırlasanız iyi olur sevgili takipçilerim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir