Life Style

Sonbaharda Yapılacak En Güzel Şeyler

sonbaharda-yapılacaklar-listesi-sonbahar-planları-sonbaharda-ne-yapsam-sonbaharda-yapılacak-en-guzek-seylerSonbahar bitmeden sonuna kadar tadını çıkartmak ister misiniz? Eğer sizde benim gibi her mevsimden bolca zevk alabileceğinizi düşünüyorsanız sizin için hazırladığım  Sonbaharda Yapılacak En Güzel Şeyler yazısını okumaya devam edin!

sonbaharda-yapılacak-en-guzek-seyler-sinema-izlemek

  • Sinemaya Gitmenin Tam Zamanı

Yazın sinemalarda düşük bütçeli, komedi filmleri oynarken sonbaharda birbiri ardına yüksek bütçeli gerilim, bilim kurgu, fantastik ve seri devam filmleri sinemalara gelir. Çünkü sinemaya gitmek, patlamış mısır yemek için havaların soğumasını beklediğimizi bilirler. Sizde güzel filmlerin tadını çıkartın!

sonbahar-ne-yapılır-sonbahar-manzarası

  • Dökülen Yaprakları Severiz

Kırmızı ve sarı tonlarındaki dökülen yapraklar biraz melankolik olsa da hepimiz severiz. Sevmenin de ötesinde bu yaprak yığınlarını fotoğraflamaya bayılırız. O zaman doğanın tadını çıkartın ve havalar iyice soğumadan kendinizi doğaya atın. Bir göl kenarı, orman ya da büyük bir park!

sonbaharda-seyehat-edilecek-sehirler-sonbaharda-yapılacak-en-guzel-seyler

  • Seyahate Çıkmak İçin Her Mevsim Güzeldir

Seyahat etmek sonbahara özgü bir durum olmasa da gideceğiniz yerleri sonbaharın ruhuna uygun seçmelisiniz. Örneğin be sonbaharda Abant Yedi Gölleri, Kapadokya’yı ve adaları sonbaharda gezmeyi ayrı bir seviyorum. Tabi bir de her mevsim aşk yaşayabileceğiniz şehir İstanbul var!

kahve-kitap-yağmur-sonbaharda-yapılacak-en-güzel-şeyler

  • En iyi Üçlemeler Sonbaharda Yapılır

Kahve-yağmur-kitap ya da Kahve-kitap-mum ya da hastası olduğun dizinin yeni sezonu-abur cubur-yatak gibi bir çok üçleme yapmak için yine en uygun mevsim sonbahardır.

kasımda-aşk-başkadır-romance-in -autumn

  • Kasımda Aşk Başkadır

Kasım ise bir son bahar ayı olduğuna göre aşkın en romantik halini yaşamaya hazır olun. Tabi ki sırf sonbahar geldi diye aşkınız alevlenmeyebilir. Biraz çaba gösterin. Mum ışığı, şehirde yeni açılan romantik restoran, sonbahar da piyasaya çıkan romantik şarkılarla dolu albümler, yağmur …. Hepsi bu işe aracılık edecek özel argümanlar!

sonbaharda-yapılacak-enguzel-seyler

Eğer daha önce hazırlamış olduğum SONBAHARDA YAPILACAKLAR LİSTESİ / FALL TO DO LİST i okumadıysanız hemen üzerine tıklayabilirsiniz. Muhteşem bir sonbahar geçirmeniz dileği ile Sevgiler G!

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir