Genel,  Life Style,  streetstyle

Spring Details

pembe-pembe-detaylar-pembe-fiyonklu-ayakkabı-pembe-leopar-küçük-çanta-çanta-modelleri-bahar-mevsimi-bahar-ayları-yapılacaklar-baharda-ne-yapılır-moda-blog-fashion-blogger-style-bloggerBaharın geldiğini geçtiğimiz hafta sonu iyice hissettiniz sanıyorum. Ben bunu daha da inandırıcı kılmak için bahar detayları içeren bir post yapmak istedim.

beyaz-prenses-model-etek-kombini-beyaz-atlet-kombini-mavi-hırka-kombini-baharda ne-giyilir-bahar-modası-baharda-ne-giyilir-bahar-kombin-önerileriŞimdi bu fotoğraflardaki renklerin canlılığına, fotoğrafların enerjisine ve sevimliliğine bakıp bahar imgesini beyninize iyice kazıya bilirsiniz.

pembe-düz-taban-ayakkabı-modelleri-topuksuz-baharlık-ayakkabılar-fashion-details-on-my-blog-kişisel-moda-bloguBöylece bahar uçup gitmeden bu harika mevsimin tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

bahar-modası-bahar-2014-moda-detayları-en-moda-elbise-modelleri-spring-fashion-details-run-way-manken-model-bahar-koleksiyon-en-moda-moda-blogları-baharlık-elbiseBaharın tadını çıkartmak için etrafınızda bolca taze çiçek bulundurmanızı, daha açık ve pastel tonlar tercih etmenizi, taşıdığınız günlük çantaları küçültmenizi öneririm.

bahar-bahar mevsimi-bahar detayları-bahar modası-baharda yapılacaklar-moda-blog-blogger style-nkaralı blogger-ankara bloggerları-fashion blog-style blog-spring details-gleam-fashion-moda-blog-ankaraBunların dışında spora başlamak, sağlıklı beslenmek, bol su içmek ve yemek saati alışkanlıklarınızı değiştirmek oldukça yararlı olacaktır. Sonuçta baharın ardı yaz! Baharda atacağınız her sağlıklı adım bikini mevsiminde size artı bonus olarak geri dönecektir.

bahar-bahar mevsimi-bahar detayları-bahar modası-baharda yapılacaklar-moda-blog-blogger style-nkaralı blogger-ankara bloggerları-fashion blog-style blog-spring details-gleam-fashion-moda-tırnak-oje-nailHerkese sevgiler. Mükemmel bir hafta olsun..

bahar-modası-bahar-2014-moda-detayları-en-moda-etek-modelleri-spring-fashion-details-run-way-manken-model-bahar-koleksiyon-en-moda-moda-blogları-ne-giysem

çiçekli-etekler-çiçekli-kalem-etek-modelleri-ne-giysem-bahar-aylarında-negiyilir-baharda-ne-giyilir-bahar-kombinleri-bahar-kombin-blog-ne-giysem-kombin-önerisi-kalem-etek-modelleri-çiçekli-etek-kombinler

photo-tumblr-nail-art-spring-bahar-modası-kombin-blogları-fashion-blogger-ankaralı-moda-bloggerları-bahar-detayları-sprin-details

 

 

 

 

 

 

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir