Genel,  streetstyle

Stil İkonu / Victoria Beckham Stili

tarz sahibi kadınlar-victoria beckham stili-victoria beckham tarzı-kışlık kombinleri-ne giymiş-beyaz kombinler-kışın beyaz giyilirmi-kışın beyaz giymekModa İkonu köşesinde dedikodusuna nereden başlayacağımı bilemediğim Victoria Beckham Stili var. Nerden başlayacağımı bilemiyorum çünkü bence kendisi giderek daha iyi bir tasarımcı, daha iyi bir anne oluyor ve daha iyi giyiniyor.

gleam fashion blog-Victoria Beckham Stili-Victoria Beckham kıyafetleri-Victoria Beckham tarzı, Victoria Beckham ne giymiş-Victoria Beckham gözlük koleksiyonu-çanta koleksiyonu-yaşayan stil ikonları-Stil İkonuVictoria Beckham Stili tam bir İngiliz şıklığı ve sadeliği içerisinde süzüle dursun kendisi çoktan İngiliz kadınları arasında yapılan bir ankette İngiliz stil ikonu seçildi bile. Oldukça yalın ancak keskin hatlarla vurucu bir stile sahip Victoria Beckham.

moda-blog-fashion-Victoria Beckham Stili-Victoria Beckham kıyafetleri-Victoria Beckham tarzı, Victoria Beckham ne giymiş-Victoria Beckham gözlük koleksiyonu-çanta koleksiyonu-yaşayan stil ikonları-Stil İkonuEh pop starlıktan moda ikonluğuna giden yolda oldukça büyük adımlar kat etti Victoria Beckham. Önceleri herkesin gözü onun ve evliliğinin üzerindeydi. Evlilikleri dikkatle izlenirken Victoria’nın sahip olduğu stil daha da dikkat çekmeye başladı. Takip edildi, konuşuldu hatta çim sahada bile giymekten taviz vermediği çivi topuk ayakkabıları ile eleştirildi bile!

ne giydim-Victoria Beckham Stili-Victoria Beckham kıyafetleri-Victoria Beckham tarzı, Victoria Beckham ne giymiş-Victoria Beckham gözlük koleksiyonu-çanta koleksiyonu-yaşayan stil ikonları-Stil İkonuAncak kabul etmek lazım ki her geçen gün daha iyiye giden bir tarz oluşturdu kendisine Victoria Beckham ve sonunda Victoria Beckham stilini yansıtacak olan kendi koleksiyonunu yaratmaya başladı. Bence çok da iyi yaptı. Onun tasarladığı kıyafetler gerçekten de sade çizgilerin bile ne kadar cezp edici olduğunu hatırlattı bize.

victoria backham tarzı-victoria beckham saç stili-victoria beckham makyajı-victoria beckham kıyafetleri-victoria beckham-ne giymiş-moda-blogu-moda-ikonları-gleam fashion-street style-victoria-beckhamVictoria Beckham’ı güzel buluyor ya da bulmuyor olabilirsiniz. Sonuç olarak aşırı zayıflığı her zaman eleştiri konusu olmuştur. Ancak şu da bir gerçek ki o hiçbir zaman diğer ünlüler gibi yüzüne badana yapmayı tercih etmedi. Hep sakin ve de sade makyajı ile göründü gözümüze. Biraz kapatıcı, biraz parlatıcı işte tüm gördüğümüz buydu. Eh ne de kendisi bol çocuklu ünlü bir anne.

victoria backham tarzı-victoria beckham saç stili-victoria beckham makyajı-victoria beckham kıyafetleri-victoria beckham-ne giymiş-moda-blogu-moda-ikonları-gleam fashion-street style-victoria-beckham-en modaAncak kabul etmek lazım ki her geçen gün daha iyiye giden bir tarz oluşturdu kendisine Victoria Beckham ve sonunda Victoria Beckham stilini yansıtacak olan kendi koleksiyonunu yaratmaya başladı. Bence çok da iyi yaptı. Onun tasarladığı kıyafetler gerçekten de sade çizgilerin bile ne kadar cezp edici olduğunu hatırlattı bize.

victoria backham tarzı-victoria beckham saç stili-victoria beckham makyajı-victoria beckham kıyafetleri-victoria beckham-ne giymiş-moda-blogu-moda-ikonları-street style-victoria-beckham-moda ikonuKıyafet koleksiyonuna çok güzel tepkiler gelmeye başlayınca Victoria Beckham bir de çanta koleksiyonu sundu moda severlere. Çantalar hem oldukça kullanışlı hem de ikonik bir duruşa sahipti. Mesela şu an herhangi bir Zara mağazasına giderseniz Victoria Beckham’ın iki sene önce tasarladığı çanta modellerinin örneklerini görebilirsiniz.

victoria beckham kışlık kıyafetler-kışlık kombinleri-kışın ne giyilir-victoria beckham çanta-elbise koleksiyonları-en moda kadınlar-stil ikonu kadınlar-yaşayan stil ikonları-victoria beckham tarzı-en tarz Çantaları, kıyafetleri o kadar çok sevildi ki, ünlüler Victoria Beckham müdavini oldu diyebiliriz. Jennifer Hudson, Nichole Scherzinger, Jessica Simpson, Blake Lively, Cameron Diaz, Emma Bunton, Jennifer Lopez, Kristen Stewart bunlardan sadece bir kaçı.

Victoria Beckham Stili-Victoria Beckham kıyafetleri-siyah elbise-Victoria Beckham tarzı, Victoria Beckham ne giymiş-Victoria Beckham gözlük koleksiyonu-çanta koleksiyonu-yaşayan stil ikonları-Stil İkonuŞimdilerde Victoria Beckham’ın bu başarının ardından bir de gözlük koleksiyonuna el attı. Bu kadarda yeter diyebilirsiniz ancak inanılmaz bir iş çıkardığı kesin. Bu hafta sonu kışlık gözlük modellerine bakmak için girdiğim mağazada Victoria Beckham aynalı gözlükleri ile karşılaştım. Harika görünüyorlardı ancak kış ayları için aynalı bir gözlük düşünmüyorum. Zaten yazın bolca kullandık ki önümüzdeki yaz sezonunda da kullanılmaya devam edeceğini düşünüyorum.

Victoria Beckham Stili-Victoria Beckham kıyafetleri-Victoria Beckham tarzı, Victoria Beckham ne giymiş-Victoria Beckham gözlük koleksiyonu-çanta koleksiyonu-yaşayan stil ikonları-Stil İkonuİşte bir yaşayan stil ikonları köşesinde de gerçek bir stil sahibi kadını konuk ettik. Bayram tatilinden sonra hala kendine gelemeyen varsa aramıza hoş geldi. Mutlu haftalar diliyorum herkese.

Victoria Beckham Stili-Victoria Beckham kıyafetleri-Victoria Beckham tarzı, Victoria Beckham ne giymiş-Victoria Beckham gözlük koleksiyonu-çanta koleksiyonu-yaşayan stil ikonları-Stil İkonu-en moda kıyafetler

victoria beckham-gece elbiseleri-davet elbiseleri-en şık elbiseler-victoria backham tarzı-victoria beckham saç stili-victoria beckham makyajı-victoria beckham kıyafetleri-bu kombin-victoria beckham

yaşayan stil ikonları-en stil sahibi kadınlar-victoria backham tarzı-victoria beckham saç stili-victoria beckham makyajı-victoria beckham kıyafetleri-victoria beckham-ne giymiş-moda-blogu-moda-ikonları

 

 

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir