Creative

Teşekkürler! Büyüyorum Sizinle

 

Merhaba, geçenlerde mail kutuma Teşekkürler ile başlayan bir mail geldi. Mailin eklerinde ise burada göreceğiniz birbirinden harika bilekliklerin fotoğrafları vardı.  Sema isimli takipçim blogumdaki DIY projelerinden ilham alarak bu muhteşem el işçiliği bileklikleri tasarlamış ve benimle paylaşmak istemiş.

 

Sanırım bir bloggerın en mutlu olduğu zamanlardan birini yaşadım. Bloggerlar olarak yazdığımız yazıların okuyucularımıza ilham kaynağı olması, onların hayatlarına küçükte olsa bir şeyler katması bizim, yolumuza devam edebilmemiz için inanılmaz bir motivasyon sağlıyor bize. Bende bu maili görünce bir şeyleri doğru yaptığımı ancak daha da iyilerini yapabileceğimi fark ettim.

 

Sema’yı öncelikle böylesine harika şeyler ortaya çıkardığı için tebrik ediyorum. Ellerine sağlık. Ve bunu benimle paylaştığı için de kendisine çok teşekkür ediyorum. Tabi birde burada yazmaya başladığım günden beri beni takip eden ve her geçen gün sayısı hızla artan binlerce okuyucuma da teşekkürlerimi göndermek istiyorum. Sizi seviyorum.

 

Sizde acaba bu bileklik modellerin yapılışı nerede diye merak ediyorsanız burayı, burayı ya da burayı tıklayabilirsiniz. Sevgiler G.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir