My Style,  streetstyle

The Blue One Day İn The Office

lacivert-pantolon-lacivert-ceket-kombin-önerisi-ofis-stili-kombin-önerileri-bu-gün-ne-giydim-bussiness-style-office-style-look-of-the-dayEğer ofis stilinden bahsediyorsak aklımıza ilk gelen renkler lacivert ve siyahtır öyle değil mi? İş görüşmeleri ya da önemli toplantılar için herkesin dolabında bir siyah elbise, lacivert gömlek ya da mavi bir takım elbise vardır mutlaka.

lacivert-pantolon-lacivert-ceket-kombin-önerisi-ofis-stili-kombin-önerileri-bu-gğn-ne-giydim-bussiness-style-office-style-stradivarius-çantaİşte klasik iş kıyafeti olan lacivert ve beyaz renkleri bir arada barındıran pantolon ve ceketim ile yaptığım pazartesi kombinim. Ceketin ve pantolonun renkleri klasik bir iş kombini için uygun olsa da formları klasik kesimden biraz uzak. Ceketin içerisine de beyaz t-shirt giyince klasik görüntüden bir nebze daha uzaklaşmış olmak güzel bir şey.

lacivert-pantolon-lacivert-ceket-kombin-önerisi-ofis-stili-kombin-önerileri-bu-gün-ne-giydim-bussiness-style-office-style-ankara-moda-blog-turkiyeSonuç olarak hem kurallara uyup hem rahat hem de kendini iyi hissettiğin şeyler giyebilmek iş yerinde çok önemlidir.

lacivert-pantolon-lacivert-ceket-kombin-önerisi-ofis-stili-kombin-önerileri-bu-gğn-ne-giydim-bussiness-style-office-styleHerkese mutlu bir hafta diliyorum.

lacivert-pantolon-lacivert-ceket-kombin-önerisi-ofis-stili-kombin-önerileri-bu-gün-ne-giydim-bussiness-style-office-style-gleam-fashion-blogNe Giydim

Pantolon / Pants: Zara

Ceket / Jacket: Zara

Ayakkabı / Shoes: Koton

Çanta / Bag: Stradivarius

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir