streetstyle

Trend: Kendall Jenner Giyim Tarzı

 

Son yılların en gözde ismi Kendall Jenner ve giyim tarzı. Bir kere Kardashian ailesinden olması, o ailenin en güzeli olması ve her şeyden önemlisi ablalarının ve küçük kardeşinin aksine ne iş yaptığını biliyor olmamız onu daha çok benimsememize neden oldu! Kendall Jenner için artık bir top model demenin zamanı geldi diye düşünüyorum. Harika fiziği ve işine duyduğu ciddiyet ile pek çok markanın defilesinde kendini gösterdi bile. Top model Kendall jenner hakkında okumak isterseniz şuradaki yazıma tıklayabilirsiniz;  İT GİRL KENDALL JENNER

Ama şimdi konumuz Kendall Jenner’ın giyim tarzı. Ablalarının aksine oldukça sade ve abartıdan uzak bir giyim tarzı benimsemiş kendine Kendall Jenner. Zaten bir ‘model tarzı’ diye bir şey var biliyorsunuz. Siyah, beyaz ve gri ağırlıklı parçaları, deri ceketler, siyah taytlar be biker botlar ile birleştiren çabasız ama cool bir görünümdür. İşte Kendall da tam olarak bu tarzı kendine sokak stili olarak uyguluyor. Olay şu ki, harika bir fiziği olmasından dolayı o basic t-shirt ve eskitilmiş dar bir kot kendisine inanılmaz yakışıyor ve zaten fazladan hiçbir ayrıntıya ihtiyaç duymuyor.

Tüm kardeşleri neredeyse yapmış oldukları makyajlar ile ünlü diyebiliriz. Önceleri Kim Kardashian makyajı rüzgarları esse de şimdilerde Kim makyaj konusundaki tahtını en küçük kardeşi Kylie Jenner’a kaptırmış durumda! Onları büyük gözleri, kocaman dudakları, kontörlü yüz hatlarının yanında Kendall Jenner’ın her zaman sade bir makyajı tercih ediyor olması da zaten basic sokak stilini tamamlayan yönde! Kendisinin de belirttiği gibi sadece tatillerde koyu mavi ve kırmızı oje tercih etmesinin dışında davetlerde kırmızı ruj sürmeyi seviyor. Ama makyajsız olmak ona kendini en rahat ettiren şey! Ki zaten ihtiyacı olduğunu da kimse düşünmüyordur.

 

Kendall Jennar giyim tazı aslında bize anlatıyor ki şık olmak için aslında hiç de öyle fazla fazla dekoltelere, aşırı ilgi çekici tasarımlara, rengârenk elbiselere ya da aksesuarlara ihtiyacımız yok! Ancak şahsi fikrim bu sade kombinleri ortaya çıkaracak düzgün bir fiziğe ihtiyaç olduğu yönünde. Sizce? Yorum bırakmayı unutmayın. Sevgiler G!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir