My Style,  streetstyle

WEAR WHITE, ALL WHITE

beyaz-kombinler-yazlık-kombinler-gleam-fashion-negiydim-my-style-fashion-blogger-style-blogger-gleam-fashion-instagramTüm yazı beyaz kombinler ile geçirdiğim bir sır değil. Gleam Fashion İnstagram hesabımdan ya da snapchat hesabımdan takip ettiğinizi ve yine mi beyaz dediğinizi biliyorum. Ancak gelin görün ki hiç pişman değilim. Sabah oldukça kapalı ve yağmurlu bir havada simsiyah giyinmiş bir vaziyette ofise doğru yürürken o günleri çok özlediğimi fark ettim.

beyaz-kombinler-yazlık-kombinler-gleam-fashion-fashion-blogger-style-blogger-gleam-fashion-instagramAncak arkamızda gülümseyerek hatırladığımız eğlenceli anılarak bırakmak kadar güzel bir şey olamaz değil mi? Ve o anları güzel anılara dönüştüren ise tamamen sizsiniz. Her şeyinizle size ait ve sonuçlarından siz sorumlusunuz. İyi anılarında kötü anıların da!

beyaz-kombinler-yazlık-kombinler-gleam-fashion-negiydim-zara-bluz-kombin-onerisiAlaçatı sokaklarında gezerken gördüğüm her bir kareyi önce zihnime sonra da kamerama kaydetmek istemem de tam da bu yüzden. Baktıkça, hatırladıkça beni mutlu eden anılar ve bu anıların içinde bembeyaz bir kombin bir de kulağımda çınlayan house müzik!

flash-tattoo-gleam-fashion-geçici-dövmeEvet, biliyorum havalar oldukça soğudu ancak yaz kombinleri henüz bitmedi!

beyaz-kombinler-yazlık-kombinler-gleam-fashion-negiydim-my-style-fashion-blogger-style-blogger-gleam-fashion

beyaz-kombinler-yazlık-kombinler-gleam-fashion-negiydim-zara-etek

stradivarius-ayakkabı-gleam-fashion

gleam-fashion-negiydim-my-style-fashion-blogger-style-blogger-gleam-fashion-instagramNe giydim: Etek – Bluz: Zara, Atakkabı: Stradivarius, Vücut Zinciri – şahmeran: HM, Halhal: Alaçatıdan

 

2 Yorum

    • A.CVS

      Alaçatı…. maviyi be beyazı en çok göre bileceğin yer. Akılda kalacak bir çok anı birikte geri dönüyorsun. 4 günden az kalırsan herşey eksik kalır. Şehri yaşa 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir