My Style

Wish Upon A Star

lifestyke-blogger-kombin-önerileri-ne-giysem-günlük-kombin-kışlık-kombinHeyecanla beklediğimiz, uğruna bir sürü ‘wish list’ ler ve ‘to do list’ ler hazırladığımız 2015’in ilk ayı bitmek üzere. Peki şu pek meşhur ‘to do list’ ler nasıl gidiyor? Aaa yoksa henüz uygulamaya geçmek için bir adım atmadın mı? Peki neyi bekliyorsun, bir sonraki haftayı, bir sonraki ayı ya da bir sonraki yılı?

moda-blogger-ankara-turkey-ipekyol-çanta-kombinleri-kışlık-kombinlerBelki de yolunda gitmeyen şey dilediğimiz dilektir. Zayıflayacağım, Paris’e gideceğim, “o” çantayı alacağım diye listeler hazırlamak yerine belki hepsinden daha önemlisi daha çok mutlu olacağım, daha çok güleceğim, hayattan daha çok zevk alacağım gibi cümleler kurmamız gerekirdi. Zaten hepsinin amacı aynı değil mi? “o” çantayı aldığında mutlu hissedersin, Paris’e gittiğinde hayattan zevk alırısın, zayıflarsan mutlu olursun. Hepsi aynı kapıya çıkıyor gibi ama bir farkla kendinizi sadece elinizde bulunan listeyi uygularsanız mutlu olacağınızı sanıyorsunuz. Kendinizi sınırlamayın.

pembe-kazak-siyah-etek-kombin-ne-giydim-gleam-fashion-blogger-style-kış-kombiniMutlu olmanın birçok yolu var. Belli klişelere takılıp geri kalan binlerce sebebi atlamayın.  Ama yine de bu konuda inatçıysanız unutmayın hayal edebiliyorsanız yapabilirsiniz de. Belki bir adım atmak, belki biraz fedakarlık yapmak gerekecek.

isli-fırın-ankara-gordion-lifestyleblogger-turkey-gleam-fashion-blogİşte bir hafta sonu sakin bir cafede kahvemi yudumlarken düşündüklerim bunlardı. Üzerimde hayallerime en yakışacak pembe renkte bir kazak ve rahat bir kombin ile. Bir nevi kışlık kombin önerisi diyebiliriz. 2015 planlarınızdan bahsetmek isterseniz yorum bırakmayı unutmayın. Xoxo

blogger-kış-kombinleri-pembe-kazaklı-kombin-kışın-ne-giysem-gleam-fashion-blogEtek-Deri Ceket: Koton, Kazak: Stradivarius, Ayakkabı: Zara Çanta: İpekyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir