streetstyle

Yazın En Popüler Aksesuarları; Küpeler

Bu yaz moda dünyasına ne damga vurdu derseniz kesinlikle kocaman, renkli küpeler derim. Zara, Mango, Stradivarius peş peşe kocaman kocaman renkli, çiçekli, bözekli, ahşap pek çok farklı form ve boyutta küpeleri piyasaya sundular. Biz de bir baktık aaaaa o da ne? Yazın en sevdiğimiz ve en rahat bulduğumuz konbin olan Beyaz tshirt kot ikililerini kocaman çiçel şeklindeki bembe-yeşil küpe resmen yıldızlaştırıyor. Hemen kaptık 5-10 tane. İnşallah bu akım hemen sona ermez de o küpeler elimizde paylamaz.

Kimileri perde püsküllerine benzetse de bu akımın başında benim favorilerim uzun sallanan ipleri bulunan küpelerdi. Ama havalar ısınıp ortamlar şenlenince rengarenk çiçekli ve boncuklu küpeler daha çok ilgimi çeker oldu. Girdiğimiz ortamlarda da küpelerimiz konuşulur oldu.

2018 küpe modelleri bakarken eminim Zara, Mango gibi zincir mağazalara bolca bakmış hatta birkaç çeşit de almışsınızdır. Ancak aynı küpeyi yarı fiyatına satan instagram butikleri ya da pasaj butikleri de o kadar fazla ki. Tek tek alınca çok anlam ifade etmese de ay sonunda 15 küpeyi yan yana koyup baktığım zaman çeyiz yatırımı gibi bir yatırım yaptığımı fark ettim.

Zara’da küpe fiyatları ortalama 79 TL – Mango’da ise 49 TL ona göre yani. Gerçi şu an tüm mağazalar indirimdeyken yaz da henüz bitmemişken küçük bir tur yapın ve bu yaz kulak memelerinize acımadan bu küpeleri takın.

Mutlu günler.

Bir yorum

  • Bengü

    Bu küpelerden çok daha fazlası axesua.com diye bir sitede var bilmiyorum ama 25 tane falan oldu ordan aldığım inanılır gibi değil herkesin gözü üzerimde 😀 çok moda ama dediğin gibi canım hemen modası geçmez ve elimizde patlamaz inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir