Genel,  Life Style,  My Style,  streetstyle

Yeni Bir Deneyim JordWatch

Kısa ama yine harika bir tatili geride bıraktım. Geçen sene ne ortamına, ne denizine ne de yemeklerine doyamadığım için ilk fırsatta yine Alaçatı’ya kaçtım. Alaçatı’da nerede kalınır, nerede yemek yenir, nerde denize girilir gibi detay yazısı yakında blogda olacak ama önce ne giydim?

Unique Watches

Alaçatı’nın o muhteşem romantik dokusu için en uygun renk her zaman beyaz oldu benim için ve öyle de kalacak! Yüzümde sıfır makyaj üzerimde sadece Jord Watch saatim! Bu sade dokuya en iyi uyacağını düşündüğüm şey böyle orijinal bir güzellik olurdu ancak.

Ahşap yapısı, ten ile uyumu ve oldukça cool görüntüsü ile bu yaz kolumdan düşmeyecek gibi görünüyor. Daha farklı renk ve modellerini merak ederseniz Jord Watch tıklayabilirsiniz.

 

Alışılmışın dışında detayları sevenler için iyi bir fikir olabilir ahşap saatler. Gerçi şu sıralar ahşap çerçeveli gözlülerde bir o kadar ilgimi çekmeye başladı diyebilirim.

Dantel detaylı düşük omuzlu bluz ise bu yazın en rahat ancak bir o kadar da şık parçası! Eğer tatile gidiyorsanız beyaz renk ve doğal detaylar her zaman iyi fikirdir, unutmayın!

Sevgiler G!

 

 

 

Bir yorum

  • H.Armani

    Alaçatının muhteşem dokusuna en çok yakışan beyaz rengi kıyafetlerinizde kullanmanız harika olmuş. Wooden Watch ve tamamlayıcı detaylara bakınca zaten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir