Collaboration,  Genel,  Life Style

Yeni Keşfim; Elele İle Sağlık İpuçları

elele-gleamfashion-eleleonline-sağlıkHerkese merhaba, sosyal medyadan, özellikle de Snapchat’den takip edenler bilirler ki vücudumu yaza hazırlama dönemindeyim ve yaklaşık 1,5 ayda 5 kilodan fazla verdim. Diyetisyen eşliğinde sağlık zayıflamamı gerçekleştirdim ancak sadece diyet listesi ‘yaz vücudu’ için yeterli mi? Kesinlikle hayır! Bu nedenle sağlık konusunda ekstra bilgi ve önerileri de göz önünde bulundurmam gerekiyor ki bunun için keşfettiğim kaynağı sizinle de paylaşmak istiyorum; Elele

elele-gleamfashion-eleleonline-spor

Elele’nin internet sitesi sağlık bölümünde kendinizi yaza hazırlamanız için gerekli pek çok şey bulabilirsiniz. Örneğin cildinizi yaza nasıl hazırlayacağınızdan yazlık ayakkabılarda gün yüzüne çıkacak topuklarınıza nasıl bakım yapacağınıza kadar pek çok pratik bilgi ve tarif var.

elele-gleamfashion-eleleonline

Benim ilgimi ilk çeken makale ‘Depresyona Karşı Doğal Çözümler’ yazısı oldu. Malum baharın gelişi pek çoğumuzda melankoli havası yaratmaya başladı ki bunun yanında son günlerde yaşadığımız üzücü olaylar ile kendimi depresyona karşı neler yapılabileceği konusunda Google’larken buldum. Elele’de yayınlanan bu yazıyı okuduktan ruh ve beden sağlığına yönelik çok daha fazla yazının içinde kendimi kaybettim diyebilirim. E tabi bu hazineyi de sizinle paylaşmadan olmazdı.

Metabolizmayı hızlandırma taktiklerine ve enerjik olma sırlarına mutlaka göz atmalısınız der ve kaçarım! Yeni keşiflerim için takipte kalın. Herkese sevgiler G!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir