Collaboration,  Genel

Yeni Online Alışveriş Sitesi Keşfim; Lafaba

Herkese selam Gleamfashion takipçileri. Size bugün yeni keşfim olan bir online alışveriş sitesinden bahsedeceğim; Lafaba

Öncelikle malum pandemi dolayısı ile beni alışveriş merkezleri ve mağazalarda fink atarken göremiyorsunuz. Ancak bu alışveriş yapmadığım, mevsimsel modayı takip etmediğim anlamına gelmiyor çünkü parmaklarım tıkır tıkır işliyor ve kendimi online alışverişin dibine vururken buluyorum.

Sonbahar sebebi ile radarımda daha çok elbise ve ceketler var. Bu nedenle yeni keşfim olan Lafaba’dan yumuşacık, pamuk şeker renginde harika bir triko elbise siparişi verdim. Elbise konusunda gerçekten geniş bir yelpazeye sahip olmasının yanı sıra bayıldığım başka bir konu var ki o da çok hızlı şekilde kargonun elime ulaşması.

Öncelikle kolay ve güvenli bir ödeme sistemi olduğunu belirtmem gerekiyor. Giyim ve aksesuar konusunda oldukça geniş bir kategori ağı bulunuyor. Ancak en fazla vakit geçireceğinizi düşündüğüm kategori tabii ki elbise kategorisi olacak.
Sizde aynı sitelerdeki aynı ürünlerden sıkıldıysanız buyurun size taptaze bir bilgi. Hemen keşfedin ve mutlaka yorumlara deneyimlerinizi iletin.

Hepinizi seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir