Collaboration

Yılın En Önemli Konusu; Yılbaşı Hediyeleri

yılbaşı-hediyeleri-esranın-portresi

Herkese selam, nasıl ki yılın en güzel zamanlarını yan yeni yıla girecek olmanın heyecanını yaşıyorsak yılın en önemli konusu da bu zamanlarda karşımıza çıkıyor; yeni yıl hediyeleri. Sadece ailemize, ve birlikte olduğumuz kişiye değil, yakın arkadaşlara, iş ortaklarına ve çalışanlara, çocuğunuzun kreş öğretmenine şeklinde sıraladığımız zaman aslında özelden çıkıp oldukça genel bir hal almaya başlıyor bu yılbaşı hediyeleri.

yılbaşı-hediye-seçimi

Bu nedenle yılbaşı hediyeleri seçimi konusu oldukça önemlidir ve titizlik gerektirir, özelikle de çok samimi olmadığınız, huyunu suyunu çok iyi bilmediğiniz birine alıyorsanız. Bende yılbaşında hediye alınacak kişiler listesi yaptıktan sonra küçük bir araştırmaya girdim. Esranınportresi sayfasında yılbaşı hediyeleri konusunda tüm inceliklerin maddeler halinde anlatıldığı bir sayfa ile karşılaştım.  Eğer siz de bu yılbaşı birilerine hediye almayı planlıyorsanız mutlaka bir göz atmalısınız derim.

Bu arada yılbaşı hediyeleri seçerken şunları unutmayın; içinizden geldiği için almalısınız, zorunda olduğunuz için değil. Kişinin zevklerini ve karakterini hediye alırken mutlaka göz önünde bulundurun ancak sonuçta bu sizden bir hediye olacağı için içinde sizden de bir şeyler bulabileceği bir seçim yapın. Değiştirme kartı mutlaka koydurun. En önemlisi ise, hediye paketinin içindeki hediye değil paketin içine kendi el yazınız ile koyacağınız kalbinizden gelecek bir not!

Mutlu seneler dilerim. Sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir